• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

spacerówka dla dziecka

Zaczęty przez coldsummer, 27 Lis 2018, 20:38:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

coldsummer

Witam. Od dłuższego czasu rozglądam się za spacerówką dla 1,5 rocznego dziecka. Najważniejsze by była wytrzymała i i zajmowała mało miejsca. Możecie coś polecić??

coldsummer

Znalazłem sklep https://www.eurowozki.pl/, mają duży wybór produktów i ceny też są ok. Najważniejsze, że wszystko można kupić w jednym miejscu. Znajomi kupowali tam wózek i są bardzo zadowoleni.

Sella

No niestety trzeba do tego usiąść i trochę propozycji tych wózków spacerowych przejrzeć zanim podejmie się ostateczną decyzję. Nam z mężem też to trochę zajęło jednak kierowaliśmy się funkcjonalnością, wagę wózka i też dobrym siedziskiem. W ofercie sklepu https://boboking.pl/baby-design udało nam się znaleźć Baby Design Husky 2w1  który okazał się fajną opcją. Maluszek ma dużo miejsca, ja na wszystkie rzeczy też i do tego naprawdę wytrzymały :)

roza09

W sklepie Smile kupicie dobre spacerówki, czy inne wózki. Ja nawet tam teraz znalazłam huśtawki dla niemowląt w dobrej cenie- też planuję jedną z nich kupić. Na pewno przyda się dla dziecka, aby nieco uspokoić maluszka, ukołysać do snu.

ciasteczkowa

Skoro szukacie dla swojego maluszka wózki dziecięce lub spacerówki, to możecie również odwiedzić sobie firmę https://skiddou.com/kategoria-produktu/wozki-dzieciece/ . Tam nie brakuje atrakcyjnego wyboru i macie tam pewność, że kupujecie produkty dla dziecka, które są bezpieczne i dobrej jakości. Także jak chcecie możecie sobie sprawdzić, co jest tam dostępne.

polaa

Jak chodzi o mnie to planuję teraz kupić fotelik samochodowy i tak zastanawiam się nad modelem MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system/?color=GreyMax.01 - co wy na to? Skoro jesteśmy przy temacie produktów dla dzieci, to może i w tej kwestii mi doradzicie?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk