• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Skrypt pod sklep intenretowy

Zaczęty przez trezors, 16 Lis 2018, 09:37:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

trezors

Zastanawiam się jaki skrypt będzie najlepiej sprawował na potrzeby sklepu internetowgo... wybór jest duży z tego zakresu. Czy ktoś już to może wcześnej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

maxx

Sama moderacja dowolnego skryptu to zazwyczaj kilka godzin nauki w panelu i tyle :) ,ale by potem skutecznie administrować taki sklep to... : )

Ja przerabiałem i jedynie co mogę podpowiedzieć to, że bez zdolnego informatyka pokroju administratora i SEO z doświadczeniem w branży eCommerce dziś zastanowiłbym się 10 razy otwierając sklep internetowy i najprawdopodobniej bym odpuścił bo zwyczajnie o takiego człowieka ciężko i nie jest też tani. Innymi słowy dobieraj skrypt pod człowieka który ma to prowadzić i jego wiedzy technicznej w tym temacie, w szczególności w zakresie: bezpieczeństwa danego skryptu i optymalizacji + SEO, wybór skryptu to jedno, wybudowanie sklepu to drugie, ale późniejsza zaawansowana opieka administracyjna wraz z optymalizacją i skutecznym pozycjonowaniem to trzecie potężne zagadnienie wymagające sporej wiedzy.

czarnota

21 Lis 2018, 14:09:28 #2 Ostatnia edycja: 02 Gru 2018, 11:54:43 by czarnota
Wiele zależy od indywidualnych potrzeb, bo jeżeli ma być to skrypt który obsłuży kilkadziesiąt, czy kilkaset produktów, to nie potrzeba jakiegoś rozbudowanego kombajnu. Jeżeli natomiast w grę wchodzi kilka tys produktów lub więcej - to w tym przypadku rzeczywiście lepiej jest postawić na coś sprawdzonego.
Nie mniej, jeżeli nie masz wiedzy z tego zakresu, to samodzielny wybór skryptu, instalacja i użytkowanie będzie trudne. Potrzebna będzie pomoc informatyczna i są przecież usługi z tego zakrsu.
Odsyłam jeszcze https://itcenter.pl/oferta/integracja-systemow-informatycznych/ - oni tam zajmują się dostarczaniem softu z przeznaczeniem o które pytasz.

kistiang

Polecam na początek sklep od AZ.pl jest bardzo intuicyjny i ma wiele zalet chodź są też minusy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk