• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Oprogramowanie do elektronicznej wymiany danych

Zaczęty przez starak, 24 Sty 2019, 13:31:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Do tej pory korzystałem z darmowego narzędzia jakim jest Google Docs - ale potrzebuję czegoś bardziej zaawansowanego, spersonalizowanego do określonych zadań. Możecie polecić coś w tym zakresie? Jaki soft będzie najlepiej się nadawał do tego typu zadań?

trezors

Google docs jest dosyć elastyczny i w wielu przypadkach jest to wystarczające rozwiązanie.
Oczywiście istnieje na rynku dosyć duży wybór komercyjnych rozwiązań o takich a nie innych funkcjonalnościach. Aby zaproponować coś konkretnego należałoby w pierwszej kolejności poznać funkcjonalności na których Ci zależy. Wówczas można byłoby dobrać coś adekwatnego.

lektor

Do wymiany danych w formie plików wystarczy jedna z chmur (dropbox, mega itp.). Jeżeli zależy Ci na równoległej pracy np. zespołu nad dokumentem (wnioskuję to z tego, że wspomniałeś o google docs), to możesz też sprawdzić paper.dropbox.com. Doprecyzuj swoje oczekiwania, a może doradzęcoś więcej.
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

Misia34

A czy ktoś z Was korzysta może w firmie z nowoczesnego oprogramowania informatycznego od firmy Primesoft? Czytałam o nim ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydaje mi się, że jest to całkiem atrakcyjna opcja dla firmy, mogąca bardzo usprawnić jej działanie. A Wy co o tym sądzicie?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk