• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Którą stację LPG polecacie?

Zaczęty przez czarna_rozyczka, 08 Mar 2019, 14:00:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

czarna_rozyczka

Witam, temat dawno nie poruszany - na której stacji warto tankować LPG, a którą lepiej omijać? Mam dwumiesięczny samochód z instalacją LPG i tankuję od początku na OilTransfer, przy czym wczoraj samochód trafił do ASO bo zebrała się woda w tłoczku. Jakaś rada?

Becbec


pieknyolek

Ja tam pół życia tankuje na Orlenie o powiem Ci, że nie narzekam. Omijaj te przydrożne Nonamowe stacje.

Asterixo

Ja wszystkie auta którymi dysponuję w firmie tankuję na Orlenie, a to ze względu na użytkowanie kart flotowych zintegrowanych z tą siecią. Karty paliwowe to świetne rozwiązanie, nie trzeba wydawać kasy na instalację LPG żeby oszczędzać. Poczytajcie sobie zresztą: https://www.flotex.pl/ . Mówiąc krótko,płacąc kartą otrzymuje się zniżki- to jedna rzecz, druga- taki "plastik" jest zintegrowany z systemem , gdzie można zweryfikować wszystkie transakcje, a więc nie ma mowy o nadużyciach ze strony kierowców.

mentorka

LPG charakteryzuje się dużym stopniem czystości, co oznacza jego praktycznie nieograniczoną trwałość. Ma dużą liczbę oktanową, przez co jest bardziej odporny na spalanie stukowe niż benzyna. Ja w swoim samochodzie mam instalację BRC SQ32 i decyzja o jej założeniu, była strzałem w dziesiątkę.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk