• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ombre sombre

Zaczęty przez Fantazja1234, 13 Mar 2019, 14:16:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fantazja1234

Witam. Może ktoś mi doradzi który fryzjer w Suwałkach świetnie robi takie rzeczy jak ombre czy sombre i do tego świetnie scina włosy?

wikotor

O widzę, że szykuje się jakaś większa metamorfoza :) niestety farbowanie bardzo niszczy włosy, szczególnie rozjaśnianie. Lepiej zostać przy naturalnym kolorze. A jak marzy się jakaś zmiana to może peruka? Tu można kupić z naturalnych włosów https://perukakrakow.pl/, najwyższa jakość, takie włosy można też dowolnie stylizować i farbować.

Hand

Ja polecam Panią Magdę z domu weterana metamorfoza gwarantowana podpowie co pasuje co jest w modzie sympatyczna ceny też przystępne kolejki są się przeżyć :)

Jaaaa

Pani Iza tylko I wylacznie z salonu Izabel na Kowalskiego.Tam sie udaj.

Jaaaa

Piekne Pani Iza mi sombre zrobila.Polecam!

Jaaaa


Sandrs

pewnie , lepiej nie niszczyć własnych włosów tylko kupić perukę tutaj https://peruka.pl albo zagęszczanie włosy http://zageszczaniewlosow.pl

bunecka

Też tak myślę i ja polecam bardzo ten wpis o perukach naturalnych https://perukikielce.pl/peruki-naturalne-kielce/ . Myślę, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jakie to świetne rozwiązanie. Peruki naturalne wyglądają świetnie i bardzo naturalnie, nikt się nie pozna że to nie nasze włosy :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk