• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Krem brązujący dla ukochanej żony

Zaczęty przez pieniazek, 24 Kwi 2019, 12:52:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

pieniazek

Moja żona ma bardzo jasną karnację i niekoniecznie jest z tego zadowolona (mnie nie przeszkadza, taka uroda :) )
Chciałbym sprawić jej niespodziankę i podarować fajny kosmetyk, siostra poleciła mi krem brązujący 2w1 Bielenda, ponoć nawilża i poprawia kolor skóry jednocześnie.
Żona zawsze kupuje kosmetyki w Max Drogerii, w ofercie sklepu znalazłem też ten krem: https://www.maxdrogeria.pl/bielenda-magic-bronze-brazujacy-krem-do-jasnej-karnacji-200ml-p11184
Myślicie, że zakup tego kosmetyku jako prezentu (bez okazji) to dobry pomysł? Do tej pory kupowałem inne prezenty...

Janusz 11

Asterixo

Moim zdaniem jasna karnacja to atut ale skoro żona ma inne zdanie...wiesz z kobietą nie ma co się sprzeczać;) Jasne, że możesz kupić jej w prezencie kosmetyk choć myślę, że bardziej eleganckim upominkiem byłyby perfumy. W zasadzie mógłbyś i elegancki flakonik jej podarować i krem. Nie znam drogerii o której wspomniałeś, natomiast polecam abyś zajrzał do sklepu perfumy. pl . W ofercie znajdziesz i dobrej jakości kosmetyki i oryginalne kompozycje zapachowe.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk