• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jakie oprogramowanie do rejetracji?

Zaczęty przez trezors, 02 Cze 2019, 09:44:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

trezors

Potrzebuję jakiegoś oprogramowania, które się sprawdzi do rejestracji pacjentów w punktach medycznych. Chodzi o takie oprogramowanie, które da możliwość rejestracji online, telefonicznej ale również osobistej.

starak

04 Cze 2019, 12:53:57 #1 Ostatnia edycja: 17 Cze 2019, 09:46:10 by starak
Proponuje wysłać w pierwszej kolejności zapytanie do firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu tego rodzaju oprogramowania.
Jest to niezwykle istotne, aby zakupów dokonywać u autoryzowanych dostawców, z tego względu, że są oni w stanie zapewnić później niezbędną gwarancję oraz wsparcie - a będzie ono niezbędne.

Może mMedica od Asseco: http://e-rejestracja24.com.pl/oferta/

amarash

Do pracy rejestracji to najlepiej Medidesk, bardzo innowacyjna aplikacja w pełni intuicyjna. Na bieżąco śledzone są połączenia przychodzące od pacjentów i wszystko wyświetla się na ekranie. Dzięki temu pracownicy rejestracji mogą efektywniej pracować, a to też z pożytkiem dla pacjentów, bo mogą zawsze liczyć na obsługę, nawet jak linia zajęta - po prostu ktoś za moment oddzwoni

Pablo32

Czy jest możliwy jedynie wybór rejestracji online? Wiem, że niektóre gabinety działają w ten sposób. W przyszłym roku chcę dopiero zacząć prywatna praktykę i robię rozeznanie w tej kwestii. Mam już wstępnie wybrane meble medyczne oraz sprzęt okulistyczny w sklepie MDT https://www.mdt.pl/ Jednak nie mogę się zdecydować odnośnie sposobu rejestracji. Na samym początku wolałbym nie zatrudniać dodatkowej osoby.

Wiktoria423

U nas tak samo pracuje się na aplikacji Medidesk. System działa bezbłędnie. Rejestruje wszystkie połączenia. Jest możliwość oddzwaniania szybko. Naprawdę dzięki niej można mieć wszystko pod kontrolą. Firma przeprowadza również specjalne audyty - https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rejestracji-medidesk Dzięki którym można dowiedzieć co jeszcze zmienić w pracy rejestracji, by było jeszcze lepiej.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk