• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Mobing

Zaczęty przez Dobrrawa, 13 Cze 2019, 23:02:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dobrrawa

Do wszystkich którzy chcą składać cv do Forte zwłaszcza na ulicy Polnocnejnie nie skladajcie tam cv tak wykorzystują ludzi na linj, ani się napić, a linja jedzie nie powoli a szybko.Tam same kobiety pracują bo żaden facet nie chce przyjść. Dla faceta ciężko a co mają powiedzieć kobiety gdzie muszą pakować takie ciężkie elementy które powinny być pakowane przez facetów a nie kobiety. Kobiety to robią bo nie ma mężczyzn. Takie upały a każą chodzić w firmowych koszulkach gdzie one powietrza nie przepuszcza. Niech szefostwo albo kierownictwo nalozy takie ubrania i pobiegła przy linij 8 godzin w taki upał.

Olaaaaaaa .

Prawie wszystkie zaklady wykorzystuja ludzi,to jest chore jak drugi czlowiek wykorzystuje drugiego ,,tylko dla pieniedzy,,,

...

Skoro zakładasz wątek to naucz się najpierw poprawnie pisać, bo czytać tego się nie da!

UZYTKOWIIIK

FORTE MA ROCZNIE OK 100 MLN ZYSKU STAC ICH NA DOBRA PLACE , WIEC POWINNISCIE ZAPROTOSETOWAC DOMAGAC SIE ZMIENIAC PRACE najbardziej wykorzystuje was własny rząd spojrzcie na pasek wynagrodzen ile potracen i co wy z tego macie pozniej idziecie do sklepu ze swoja wyplata i placicie rachunki i jeszcze vat oplacacie oczywiscie jeszcze placicie podatek od gruntow i nieruchomosci .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk