• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Buty do biegania

Zaczęty przez nutelka, 23 Cze 2019, 12:02:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

nutelka

Witam,
poszukuje wygodnych butów do biegania,jeśli macie jakieś do polecenia napiszcie czy są miękkie/twarde lekkie/ciężkie i ile "przetrwały" . Pozdrawiam

kurwa nike

do kurwy nedzy czy juz nie ma innych tematow społecznych typu narkotyki na kowalskiego!!1

gwendolina

24 Cze 2019, 13:47:09 #2 Ostatnia edycja: 30 Cze 2019, 10:25:40 by gwendolina
Ja mam miękkie, delikatne i lekkie które lepiej sprawdzają sie jeśli chodzi o bieganie na twardych powierzchniach. Polecam zwrócić uwagę na rozmiar buta.... Buty do biegania powinny być nieco większe od obuwia noszonego na co dzień. Ogólna zasada głosi, że im dłuższe dystanse planujesz pokonywać, tym większy powinien być rozmiar buta - przy biegach dłuższych niż 10 km wskazane jest, by zostawić nawet cały numer zapasu.

Zerknij sobie na buty od Asics. Sama biegam obecnie w butach tej firmy i jestem z nich zadowolona.  Kupowałam tutaj https://www.dobiegania.pl
Rodowita mieszkanka

Miszka3748347

EC1967

sama nie biegam, ale biega mój chłopak i choć nie pamiętam nazwy jego butów, to mogę Ci podpowiedzieć, że czasem lepiej wydać większą kasę i kupić naprawdę porządne buty niż co kilkanaście tygodni wymieniać badziewia, bo się rozkleiły czy zwyczajnie obcierają... Pamiętam, jak kiedyś nie mogłam pojąć, jak można wydać 600-700 zł na buty do biegania - uwierz mi, można. Mój chłopak zainwestował w buty z takiej półki cenowej i naprawdę jest zadowolony. Jak myślisz o bieganiu na poważnie, a nie tak - raz na jakiś czas, to zainwestuj w dobre, markowe buty.

Elizka,
śmieci poznań

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk