• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Czas na nowe auto?

Zaczęty przez panda44, 08 Lis 2022, 00:22:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

panda44

Pewnie nie tyko ja zastanawiam się nad tym czy kupić wreszcie (dobijając 40-stki) samochód prosto z salonu czy też kolejny z komisu. Bardzo jestem ciekaw Waszych decyzji i argumentów, bo o ile nowe auto jest moim marzeniem tak nie szczególnie chcę wpakować się w kosztowny kredyt.

Asterixo

Hej. A kto powiedział, że kredyt musi być kosztowny? Jeśli nie wierzysz mi na słowo, że nowe auto wciąż można spłacać w niskich ratach, przeczytaj poradnik zamieszczony na stronie https://biznes.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-jak-wziac-nowe-auto-na-raty,nId,6285369 . Volkswagen Financial Services proponuje aktualnie mega korzystne, nowatorskie opcje finansowania, którymi objęte są wszystkie samochody należące do Grupy Volkswagen. W ramach leasingu bądź kredytu spłacałbyś tylko przewidywaną utratę wartości pojazdu, co za tym idzie ponosiłbyś w skali miesiąca nawet o 50% niższy wydatek niż standardowo. Elastyczna umowa umożliwia Ci zaś wykupienie auta po kilku latach na własność lub zwrot do salonu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk