• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gdzie na przegląd przed zakupem???

Zaczęty przez patrycjush_23, 12 Lut 2010, 22:15:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

gosc30

Hej chciałem tylko powiedzieć na temat STACJI KONTROLI na wyjezdzie z Suwałk w strone Szypliszk. Oni powinni sie sporo nauczyc zanim sie zbliżą się do samochodu, może nie wszyscy ale niektórzy na pewno i nie wiadomo w jaki sposób zostali diagnostami przynajmniej tak się zwą. Mówię tu o ich naprawach po których są urwane śruby i tak zostawione. Po kolejnej naprawie w innym aucie jest gwint wyrwany w kadłubie silnika i także tak zostało. Wymiana rozrządu i przy tym przestawienie zapłonu w aucie tdi. Nie mają podstawowego pojecią o silniku który naprawiają to kolejna informacja od innej osoby np. 1.8 a dla pana diagnosty jest 1.6 nawet po oznaczeniach silnika które są bardzo popularne w VW i diagnosta powienien takie cos odróżnić czy 1.8 czy 1.6 (1.6 - dwa zawory na cylinder, 1.8 - pięć zaworów na cylinder nawet jest to napisane na górnej osłonie silnika). W kolejnym przypadku po wymianie zostały wstawione śruby o wiele za długie i tak zostało, aby wystające gwinty śrub mogły o wszystko zaczepiać. U kolejnej osoby rzucane informacje typu ze cały przód był wstawiony od innego auta, ponieważ komora silnika nie była brudna (zapewniam że auto było bezwypadkowe od nowości w rękach jednego właściciela). Podobny przypadek jak wyżej był u mojego znajomego czyli auto było bezwypadkowe od nowości w rękach jednego właściciela i zostało rzucone stwierdzenie, że auto jest przełożone z wersji angielskiej. Osobiście nie pojechałbym na przegląd przed zakupem bo z dobrego bezwypadkowego auta zrobią auto z wstawionym przodem od innego po to chyba aby się popisać wiedzą której nie mają, a z kolei auto które faktycznie miało wstawiony przód będzie u nich bezwypadkowe pewnie. Słyszałem także od kilku osób, że syn właściciela lubi się afiszować \"niby\" wiedzą na temat motoryzacji której tak w zasadzie powinien więcej zdobyć zanim coś powie. Kolejna opinia, że niektóre osoby na początku są tam miłe a później są bardzo niekulturalne, ponieważ uważają się za najmądrzejsze i nie można o nic ich pytać, lub gdy widzą że nie mają racji to mówią, że klient się nie zna bo oni przecież są \"fachowcami\". To są różne opinie wielu różnych osób, ale w wielu przypadkach pokrywają się, aż dziw bierze ze tacy \"fachowcy\" diagności mogą pracować na stacji kontroli pojazdów. Pozdrawiam i życzę mądrego wyboru miejsca na przegląd przed zakupem auta.
gosc30

fmn

To co ogólnie polecacie? Bo też chciałbym sprawdzić czy auto nie jest szrotem

bloks

Ja osobiście polecam taniprzeglad.pl. Sprawdź sobie po województwie i marce i oferty promocyjne m.in. przeglądów przed zakupem same wyskocza, albo jak napiszesz maila to znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę jak powiesz co CIe interesuje. Zauważyłem, że w taniprzeglad.pl to wyszukiwarka tylko ofert w ASO

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Raceman

Przed zakupem należy sprawdzić wiele elementów, np katalizator samochodowy. Dzięki temu można uniknąć ewentualnych usterek i mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk