• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Oprogramownie mobilne wspierające biznes

Zaczęty przez starak, 20 Lis 2019, 14:34:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Szukam jakiegoś oprogramowania mobilnego z przeznaczeniem do wsparcia biznesu. Do lepszej komunikacji, ułatwiającego podejmowanie decyzji, wspierające proces nadzoru nad realizacją zadania. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć - co gdzie i za ile?

mobilki_mobilki

Na tak postawione pytanie myć tylko jedna odpowiedź: system android na urządzeniu mobilnym, najlepiej smartfonie. Spełnia doskonale pana wymagania odnośnie komunikacji i ułatwia podejmowanie decyzji poprzez bieżący nadzór nad wykonaniem zadania.

trezors

Android to system operacyjny, w ramach którego może działać cały szereg programów, aplikacji ściągniętych np z Google Play. Dzięki owym programom funkcjonalności telefonu mogą być rozszerzane - w tym o rozwiązania dla biznesu.
Oczywiście, jeżeli ktoś obecnie szuka rozwiązań, to moim zdaniem, system operacyjny Android będzie najlepszym rozwiązaniem z tego zakresu.

AxTap

Ciężko powiedzieć co masz na myśli, bo nie napisałeś nic o specyfikacji swojego biznesu, ale w hotelarstwie na przykład, świetną opcją jest silnik rezerwacyjny na stronie internetowej https://bookingsolutions.pl/blog/bs-engine-silnik-rezerwacyjny-booking-solutions/, można go obsługiwać z poziomu każdego urządzenia mobilnego oraz z poziomu przeglądarki desktopowej, więc z każdego miejsca na świecie jesteś w stanie kontrolować swój biznes.

vanda88

 Różne są  oprogramowania do biznesu, wszystko   zależy co poszukujecie. Zobaczcie na erd maker , jaki to świetny program do tworzenia baz danych. Z niego możecie tak naprawdę korzystać praktycznie wszędzie i jest  na tyle prosty, że  nie trzeba znać język  SQL. Także warto się nim zainteresować.

AlbertWrona

Jestem tego zdania co poprzednicy. Inwestowanie w rozwój naszej działalności jest najważniejsze. Niestety czasy gdy można było wszystkie zyski wydawać na swoje przyjemności, dawno minęły i nie wrócą. Pytanie jakie trzeba sobie zawsze zadać, to jaki jest cel jaki chcemy osiągnąć? Jeśli będzie to optymalizacja procesów jakie zachodzą w kwestii produkcji, to idealnym rozwiązaniem będzie program do zarządzania produkcją - https://quantum-software.com/system-mes-qguar/ MES to skrót od ang. Manufacturing Execution System, to oprogramowanie usprawniające komunikację między systemem ERP zarządzającym wszystkimi procesami, a halą produkcyjną. Wystarczy poczytać na ten temat więcej w sieci by szybko się przekonać do zastosowania go w swojej firmie.

mirka33

Ja przy tym wszystkim wspomniałabym również o firmie IT Business Consulting Experts   https://itbce.com/ , która świadczy bogate usługi, jak chodzi o wszelkie aspekty informatyczne i sprzętowe. Dzięki nim możecie efektywnie prowadzić biznes, bez jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

mirka33

Jak poszukujecie sprawdzone i niezawodne produkty oświetleniowe, to warto tutaj postawić na żarówki LED Philips, które są solidne i doskonałe jakościowo. Takie żarówki znajdziecie chociażby na stronie Iluve.com , jak i najnowocześniejsze lampy. Także koniecznie sobie sprawdźcie ich ofertę.

fiołek

Cześć. Jeżeli chcielibyście rozwinąć jakoś swój biznes i zastanawiacie się nad odpowiednim oprogramowaniem, to myślę że warto pod uwagę wziąć ksef.  Jeżeli wcześniej o czymś takim nie słyszeliście, to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę firmy exorigo-upos.pl.  Moim zdaniem mają naprawdę sporo ciekawych propozycji do zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani

miśka88

Myślę, że nie tylko ważne są odpowiednie oprogramowania, ale również i sprzęty. Tutaj https://komputerydlafirm.pl/pl/c/DELL-PowerEdge-Tower/28  możecie zapoznać się z  bardzo dobrym sprzętami typu: serwery o szerokiej pamięci masowej, ale również i znajdziecie tam laptopy, komputery, monitory i inne rzeczy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk