• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szkolenia - szansa na lepszą pracę?

Zaczęty przez megans, 07 Mar 2018, 10:19:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

megans

Czy to prawda, ze uczestnicząc w szkoleniach/warsztatach jak np. http://emt-systems.pl/programowanie_szkolenia.html może zwiększyć nasze szanse na lepszą prace? Czy takie szkolenia są brane pod uwagę podczas rekrutacji, czy liczy się i tak tylko ukończona szkoła. Jak to jest w praktyce?

ziutek190

Liczą się umiejętności dlatego kursy są tak ważne nawet jak uczysz się sam np.                     eduexcel.pl/

Misia34

Udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach rzeczywiście często daje nam szansę na znalezienie lepszej pracy. Jednak uważam, że na takie szkolenia branżowe - specjalistyczne, powinien posyłać nas przede wszystkim pracodawca. Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenia dla pracowników to w Warszawie przeprowadza je np. firma JGT. Można się u nich zdecydować zarówno na szkolenie otwarte, jak i zamknięte. Firma organizuje między innymi szkolenia z transportu, prawa budowlanego, prawa wodnego, ochrony danych osobowych i wielu innych :)

uważna

Każde szkolenie, kurs podnoszace lub uzupelniające nasze kwalifikacje sa dobre. Tu https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/  znajdziecie wykaz kursów, ktore odbędą się w najbliższym czasie. Sa to kursy stacjonarne lub online.

wikotor

Oczywiście, że szkolenia to szansa na zdobycie lepszego zatrudnienia. Im więcej umiemy, więcej możemy wpisać w CV tym dla pracodawcy jesteśmy lepszymi kandydatami. Można próbować starać się o lepszą pracę pracując w innym miejscu. Może się udać. A jeśli będziemy odchodzić z obecnej pracy warto zostawić za sobą dobre wrażenie https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace. Dobrze świadczy to o nas i może dzięki temu dostaniemy lepsze referencje.

madam4

Najważniejsze są szklenia, po których mamy praktyczne umiejętności. Też tu w Beauty Lux w Warszawie można się zapisać na różne kursy i np. kurs stylizacji paznokci. Pozwala on zdobyć umiejętność zdobienia paznokci i robienia hybrydowych. Szybko się tego nauczymy na praktycznych lekcjach. Szkoła zapewnia narzędzia do pracy i też profesjonalny sprzęt.

mczay

Ja szkolę swoich pracowników dość często właśnie po to, aby nie szukali lepszej pracy. Moja firma daje im możliwość rozwijania się :) Na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/karty-kontrolne znalazłam fajną ofertę, z której zamierzam niedługo skorzystać i zorganizować moim pracownikom szkolenie. Mam nadzieję, że podejdą do niego tak entuzjastycznie jak ja.

ToTuToTam

Oczywiście, że szkolenia dają szansę na lepszą pracę, czy założenie własnego biznesu. Jeśli zajmujecie się wykonywaniem tatuaży i chcielibyście podszkolić technikę i nauczyć się pracy przy wykorzystaniu różnych maszyn to zerknijcie na ofertę Akademi Tatuażu https://www.paredo.pl/tatuaz/. U nich możecie skorzystać z bardzo dobrego kursu, po ukończeniu którego otrzymacie certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania tatuaży.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk