• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Leasing czy kredyt

Zaczęty przez nutelka, 15 Lip 2019, 09:31:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

nutelka

Witam. Nie widziałam tutaj takiego tematu. Co jest Waszym zdaniem korzystniejsze z punktu widzenia podatnika vat? Mam firmę oraz chcę obniżyć koszta. Co jest lepsze? Leasing czy może kredyt ?

Rekuto

16 Lip 2019, 09:50:32 #1 Ostatnia edycja: 30 Lip 2019, 13:22:18 by Rekuto
Jeśli jest to firma, to lepszym wyjściem będzie wzięcie leasingu bo leasing w podliczeniu kosztów będzie tańszy niż kredyt. Dzięki temu będziesz mogła sobie w pewnym stopniu odliczyć zakup auta od kosztów funkcjonowania firmy.

Zwróć jednak uwagę tutaj na kilka kwestii
na oprocentowanie leasingu
na opłaty dodatkowe
na koszt ubezpieczenia
no i  poczytaj sobie opinie o firmach
https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-zewnetrzne/kredyt-czy-leasing-dla-osoby-prywatnej,n,1000206421.html

Daniel Makarewicz

Cytat: nutelka w 15 Lip 2019, 09:31:42Witam. Nie widziałam tutaj takiego tematu. Co jest Waszym zdaniem korzystniejsze z punktu widzenia podatnika vat? Mam firmę oraz chcę obniżyć koszta. Co jest lepsze? Leasing czy może kredyt ?

Witam Pania

Zapewne w Leasing operacyjny może pani odliczyć więcej kosztów.  Kwestia jest tez to czy pani jest pelnym platnikiem Vat a może jest pani na na Ryczaucie.
Gdyby Pani zechciała porownac Leasing z Kredytem zapraszam do kontaktu:
Daniel Makarewicz 501016612
www.emleasing.pl
Jak i na naszego fan page może pani tam znalesc Auta outlet z  rabatami do 37%.

https://www.facebook.com/Em-Leasing-115574419164029/

chacman14

Czy braliscie kredyt dla swojej firmy ? Weług mnie jest to nieuniknione, dlatego polecam Wam multiinicjatywa.pl/oferta/kredyt-inwestycyjny . W każdym biznesie najważniejszy jest stały rozwój, jednak aby go zapewnić trzeba mieć na to pieniądze.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk