• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Doradca kredytowy

Zaczęty przez Danuta, 04 Lip 2017, 09:23:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

gwendolina

Na stronie znajdują sie opinie o firmie Expander:
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/expander/

Na tej natomiast opinie o Openfinance:
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/open-finance/

Obie firmy dość prężnie sie reklamują w okolicy, tak więc jakbyście nabrali ochoty na skorzystanie z którejs oferty to polecam sobie poczytać o nich. Tak aby mieć na 100% pewność,ze chcecie skorzystać z akurat ich oferty w tym zakresie.
Rodowita mieszkanka

Miła02

Moim zdaniem warto odwiedzić również instytucje parabankowe, które są dobrym sposobem na pozyskanie pieniędzy od ręki, często bez względu na dochody. W sieci znalazłam firmę Kredyt OK, która ma placówkę w między innymi w Suwałkach - https://kredytok.pl/oddzialy/kredytok-suwalki/ . Mogą pomóc na problemy finansowe, większe i mniejsze.

wszystkoo

Warto też poszperać w Internecie za różnego rodzaju poradami i rankingami... Choćby na lowcakredytow.pl kredyt online jest interesujące porównanie kredytów ;)

felimaar


edemo

Doradca kredytowy to taki dodatkowy koszt kredytu. W każdym banku bez łaski wyliczą co do złotówki ile kosztuje kredyt. W Raiffeisen Polbank można nawet dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Bank pobiera tylko prowizję która zależy od ilosci rat.

martusia99

Ja słyszałam wiele dobrych opinii na temat firmy Notus. Z wieloma z nich zapoznasz się na przykład na stronie https://hipoteka360.pl/notus-opinie. Myślę, że taki doradca kredytowy to świetne rozwiązanie kiedy niezbyt orientujemy się w tych tematach.

natiliw


mczay

Wybierając doradcę kredytowego warto dobrze poszukać, popytać znajomych, sprawdzić w internecie. Ja z racji tego że prowadzę firmę na swojego doradcę wybrałam https://bankowoscfirmowa.pl/ Pomogli mi już przy pierwszym kredycie na firmę, zaoferowali dużo lepsze warunki niż bezpośrednio bank. Także polecam wam ich.

gwendolina

Na jakie czynniki warto uważać biorąc kredyt gotówkowy?
Rodowita mieszkanka

Rekuto

25 Cze 2019, 09:51:20 #24 Ostatnia edycja: 03 Lip 2019, 12:05:39 by Rekuto
Na zbyt wysokie koszty. Alior Bank miał jakiś czas temu super ofertę na kredyt. Tak przynajmniej się reklamował. Ale drobnym druczkiem jak się człowiek wczytał, to wychodziły na jaw jakieś ogromne dodatkowe koszta.
Gdyby doliczyć te wszystkie prowizje, opłaty za rozpatrzenie wniosku i oprocentowanie to wszyłoby w skali roku około 40%.

W takim przypadku wychodzi na to, że czasami bardziej opłacalne są pożyczki w firmach prywatnych. I dziwo!  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/137280-kredyt-z-poreczycielem--wszystko-co-musisz-wied

nutelka

22 Lip 2019, 12:37:08 #25 Ostatnia edycja: 26 Lip 2019, 11:27:18 by nutelka
Cytat: gwendolina w 25 Cze 2019, 06:55:27Na jakie czynniki warto uważać biorąc kredyt gotówkowy?

Na oprocentowanie.
Na prowizję
Oraz na opłaty dodatkowe takie jak konieczność wykupienia ubezpieczenia - obecnie bardzo wiele firm każe kupować równiez ubezpieczenie do pożyczki.... O czym nie wspominają Cię jesli namawiają Cie na pożyczkę.

Nie wiem czy znasz portal taki jak Future Capital https://www.futurecapital.pl/pozyczki-pozabankowe , ale moim zdaniem warto zastanowić się nad wzięciem tam pożyczki jesli bank odmówi udzielenia kredytu. Pożyczki tam mają korzystne oprocentowanie a na pewno łatwiej dostać pożyczkę niż kredyt w banku.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk