• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Dietetyczna pizza - przepis

Zaczęty przez zrzucbrzuch, 22 Lip 2019, 12:40:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

zrzucbrzuch

Dzisiaj mam dla Was propozycję na lekką pizze. Jest z normalnych składników ale sekretem jest cieńkie ciasto dzięki czemu nie jest taka kaloryczna.Składniki :
na ok 5 blach (takich z piekarnika) mega cienkiego ciasta. Jeśli robicie pizze tylko dla 2, 3 osób radze podzielić składniki na ciasto na 2. Albo zrobić wszystko i ciasto zamrozić. My często mrozimy wyrośnięte już ciasto do pizzy:

1 kg mąki np 500 lub typ 00 do pizzy
3/4 kostki drożdży
1 szklanka ciepłej wody
1 szklanka oliwy lub oleju rzepakowego
garść soli
Zrobić rozczyn z drożdży i ciepłej wody. Dodać do mąki wyrośnięty rozczyn i resztę składników. Wyrobić ciasto. Odstawić w cieple miejsce pod przykryciem aż podwoi objętość. Ciasto wałkować mega cienko - grubość kartki papieru. Ciasto jest ta cienkie, że podczas wałkowania jest na granicy przerywania się. Układać na papierze do pieczenia. My zawsze układamy kawałki w totalnie nieregularnych kształtach - jak nam się rozwałkuje.

Cały przepis na dietetyczną pizzę znajdziecie tutaj - https://zrzucbrzuch.com/2019/07/dietetyczna-pizza/
Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem, wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tej tematyce - http://zrzucbrzuch.com/

małaaa

Wygląda smacznie, tylko jeszcze na to wszystko trzeba mieć czas, aby przygotować itd. Ja ostatecznie postanowiłam, że będę teraz korzystać z diety pudełkowej https://fitkalorie.pl/ . Uważam, że taka dieta będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ niczym nie będę musiała się zajmować. Dostane gotowe i zdrowe posiłki.

pestunia

I fajnie. Jak chodzi o dietetyczne produkty, przepisy etc. Bo przykładowo chcecie bardziej zadbać o linię, to warto tutaj zastanowić się również nad pójściem do dietetyka , wówczas będziecie wiedzieć bardziej na co zwrócić uwagę. Tutaj https://perfekcyjnalinia.pl/ macie świetną poradnię.

shaja

Fajnie, fajnie... Mnie jednak interesowałby  dieta bez laktozy i glutenu , i dlatego chce postawić na catering dietetyczny. Bo myślę, że tylko taka firma będzie widziała najlepiej jak zadbać o potrzeby moje żywieniowe.

sweetty

Wszystko można, tylko chcieć. A  w sieci jest sporo dietetycznych przepisów, jednakże wiecie - warto też wiedzieć, co będzie odpowiednie dla nas. A jak chcecie się tego przekonać, to tutaj https://perfekcyjnalinia.pl/    możecie wybrać się do świetnej poradni dietetycznej.

edyta88

Mnie się osobiście wydaje, że naprawdę dieta pudełkowa, to fajne rozwiązanie. Ostatnio siostra postawiła na Bydgoszcz catering dietetyczny i jest bardzo zadowolona, ponieważ zredukowała wagę, ale również lepiej się teraz czuje. Dobra dieta to w końcu podstawa.

nataszaa

Brzmi smacznie... Aczkolwiek trzeba mieć też czas na to, aby gotować, a u mnie to różnie bywa. Dlatego wydaje mi się, że jednak dieta pudełkowa https://kuchniavikinga.pl   będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Takie posiłki są prozdrowotne i smaczne.

maykaa

To prawda, takie firmy  catering pudełkowy Poznań  spor dają od siebie... Naprawdę jest to super alternatywa kiedy chcemy zadbać kompleksowo o siebie, ponieważ zyskujemy tutaj posiłki zdrowe, dobrze zbilansowane o odpowiednie wartości kalorycznej. Także wspaniale...

maykaa

To prawda, takie firmy  catering pudełkowy Poznań  spor dają od siebie... Naprawdę jest to super alternatywa kiedy chcemy zadbać kompleksowo o siebie, ponieważ zyskujemy tutaj posiłki zdrowe, dobrze zbilansowane o odpowiednie wartości kalorycznej. Także wspaniale...

margaret88

Powiem wam, że ja nie mam już powoli pomysłów na te dietetyczne posiłki. Skoro tak, to doszłam do wniosku, że zapiszę się tutaj https://ulanska.pl/turnusy-z-dieta-zalom/terminy/    na wczasy odchudzające z  dietą dr Dąbrowskiej. Myślę, że to pomoże mi się zainspirować i dowiedzieć, jak jeszcze lepiej o siebie zadbać.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk