• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Uroczysko Węgielnia/Węgielnia a budowa Rail Baltica

Zaczęty przez Krzychu17939, 04 Sie 2019, 18:43:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Krzychu17939

Może mi ktoś wyjaśnić, co za niepełnosprytny umysłowo beton wymyślił wariant 7 budowy trasy kolejowej przez miejscowość Węgielnia w której to co najmniej kilka nowo wybudowanych domów będzie przeznaczonych do rozbiórki a kilka działek w tym moja kompletnie straci na wartości?

Zet-7

Sprzedaj działkę póki czas. Pociąg rozpedzony to nic nie da Twoje nazekanie. Państwo teren wywlaszczy.

Krzychu17939


Zet-7

Jak budowali odcinek drogi z Suwałk do Raczej ten drogi ekspresowej to też ludzie potracili ojcowizne. Nawet jakiś program był o tym w tv. Więc zanim nic się nie dzieje aby nie stracić w chwili wywlaszczenia, lepiej już teraz sprzedać ziemię wiedząc że przebiegać będzie przez nie linia kolejowa.

Krzychu17939

No to wracamy do macierzy komunizmu. Mogą z tobą zrobić co zechcą i z twoją własnością. Nie masz prawa wyciąć drzewa które zasadziłeś u siebie. Płacisz podatki, budujesz się a na koniec równają wszystko z ziemią bo maja na to ochotę. Chyba życie w centrum miasta jest bezpieczne bo tam cie nie wywłaszczą i nie wydymają na odszkodowaniu. Należy podziękować tym co tą ustawę wprowadzili. Jadą po najmniejszej linii oporu. Powodzianom rzucają się na ratunek, tu na zebraniu nie było nawet jednego przedstawiciela by posłuchać argumentów.

qq na muniu

Istnieje na szczęście coś takiego jak inwestycje publiczne i wywłaszczenie, bo inaczej nie mielibyśmy nie tylko dróg, ale i prądu oraz gazu.

Tak się tylko zastanawiam dlaczego drogi i linie energetyczne biegną takimi zygzakami a za cara budowano prosto jak strzała leci.

Krzychu17939

A widziałeś kiedyś bombowce które bombardują strategiczne szlaki komunikacyjne zygzakiem?

Uważaj żeby kiedyś taka inwestycja ciebie nie sięgnęła.Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk