• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

e-recepta

Zaczęty przez Vercia, 14 Sie 2019, 20:38:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vercia

ktoś z was już korzystał z tej formy wykupowania recepty? Jak to w ogóle w praktyce wygląda? Łatwo się ją wykupuje?

Kmi

Jeśli masz skonfigurowane konto pacjenta na MZ to w momencie wypisania recepty otrzymujesz sms i/lub e-mail z kodem odbioru recepty. Podajesz pesel i kod odbioru w dowolnej aptece i to wszystko. Jeżeli nie masz IKP, lekarz podaje lub zapisuje na kartce 4 cyfrowy kod odbioru i z nim idziesz do apteki. Banalnie proste :)

Vercia

serio w każdej aptece można? Byłam w mojej osiedlowej i tylko wielkie oczy na mnie zrobili, trzeba będzie lepiej poszukać

reksa

na pewno w aptekach DOZ można e-receptę wykupić, kilka razy już realizowałam taką receptę, nie było żadnego problemu

Derby

Można zrealizowac w każdej aptece na której drzwiach znajduje się naklejka informująca o tym. Szybka realizacja i bezproblemowowa wszytscy korzystamy

Ossa

A jak to w ogóle działa? Jak korzystacie z takiej recepty?

vaina

A jakie przykładowo leki bez recepty polecacie do ssania na gardło?  Pytam, bo mnie o tej porze, to całkiem często boli  z rana gardło. Nie chce doczekać się zapalenia, dlatego jak tylko będę odczuwać dyskomfort, to zastosuje takie lek. Także jestem ciekawa co możecie mi polecić?

Robcio

ja brałam receptę na bezsenność, lekarz przepisał mi receptę na medyczną marihuanę i nie powiem śpi mi się naprawdę dobrze a cała akcja trwała może 3 godziny odkąd złożyłam wniosek przez stronę. tak więc da się i uważam że w niektórych przypadkach ma to sens

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk