• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

konto w banku

Zaczęty przez bbb, 20 Sie 2019, 22:08:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

bbb

w jakim banku polecacie otworzyc konto osobiste,aby wszystkie bankomaty byly darmowe,prowadzenie konta ,itd..jak najmniej oplat,z gory dzieki za odp

w gownie banku

Hand

Na pewno nie aliorbank :) drozyzna
Santander 3 zł więc ok a reszta nie wiem

Zet-7

Tylko nie w "BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Suwałkach", poniewaz pracownice tej placowki nie mają tzw. pamięci krotkotrwalej co powoduje że rozmowa przypomina skecz kabaretowy.

Ania Gródź

Hej, ja odświeżam wątek, bo chciałam się tu podzielić moją opinią na temat wyboru banków. Otóż my po różnych przygodach z bankami komercyjnymi i doradcami finansowymi przesiedliśmy się po prostu na bank spóldzielczy (BS w Sejnach) i chciałabym polecić to rozwiązanie wszystkim, którzy się wahają. Z mężem staraliśmy się o kredyt baardzo długo i właściwie już straciliśmy nadzieję, ale jakaś miła pani z jednego z banków przekierowała nas do Bss-u i tam się udało niemal od ręki. Przede wszystkim brak tej całej biurokracji, gdzie centrala jest niewiadomo gdzie i decyzje podejmuje jakas pani pół polski dalej. Z dostępem do bankomatów też nie ma większego problemu. Polecam z całego serca, korzystajcie z lokalnych banków.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk