• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Straż Miejska...

Zaczęty przez Zet-7, 22 Sie 2019, 08:38:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zet-7

Bez komentarza odniosę się do wypowiedzi "Anty". Temat jest Straży Miejskiej więc jak już należy trzymać się tematu a jak ktoś chce niech rozwinie nowy wątek gdzieś w forum.

Zet-7

Sąsiad policjantki dalej nieruchomy...

Anty

Znajdź do domu i uświadom sąsiada a nie robisz gówno burze na forum wstawiając zdjęcia !!! Taki z Ciebie sąsiad ?! Wstyd !!!

Zet-7

Ďo "Anty": policjantke będę pouczal jak parkować należy auto i co mogła zrobić już w czasie projektowania drogi tj. składać wniosek o zmianę w projekcie chodnika tak aby przylegal wzdłuż całej posesji i aby zrobiony został krawężnik najazdowy aby można kołami jednego boku auto parkować tak aby pozostawić 1,5 metra chodnika. Postawa policjantki sprawiła że jej sąsiedzi biorąc ja za wzór postępowania tez auta zaczeli parkować na chodniku. Policjantka ma za zadanie dawać przykład postępowania i od sąsiadów zadać przestrzegania zasad współżycia społecznego czyli chodnik udostępniać pieszym a nie robić z niego "prywatny parking". Najgozej jest jak pada deszcz lub śnieg i jest ciemno ponieważ można wpaść pod jadący pojazd być ochlapanym gdyż idzie się niestety ulica ponieważ chodnik jest na całości "prywatnym parkongiem". Ostatnie dni policjantka znów pokazuje jak nie parkować auta tzn. Nie zna zupełnie prawa i autem dokonuje wjazdu na chodnik i auto pozostawia bokiem na chodniku tak ze druga część auta najprawdopodobniej zajmuje już teren posesji prywatnej który to teren nie jest ogrodzony. Dla ciekawości podam fakt ze auto można swobodnie parkować na ulicy na tym odcinku, nie ma żadnego zakazu.

Zet-7

Więc się pytam ponownie, czy Straż Miejska w Suwałkach jest na urlopie? Czy może już pracuje jako prywatna ochrona Czesława Renkiewicz bo ja Straży Miejskiej na osiedlu od lat nie widziałem. Jak nie może Straż Miejska to niech sam Czesław Renkiewicz na osiedlu Piastowskim zacznie łapać psy które latają luzem a nie są to rasy psów łagodnych. Ponoć Straż Miejska podlega pod Prezydenta więc niech "przełożony" sam robi porządek.

Anty

Ty naprawdę masz jakiś problem ze sobą. Idź i poucz policjantkę , grzecznie poproś że Ci to przeszkadza, a może zrozumie i jeszcze Ci podziękuję. Albo zadzwoń na straż miejska a nie walisz gnioty w sieci.
Straż miejska ma napewno inne zajęcia niż przeglądanie forum suwalskiego bo jakiś anonimowy gość smaruje na sąsiadów.
Jak mi się coś nie podoba u sąsiadów to po prostu zachodzę i mówię że coś jest nie tak itp.
Masz dwa rozwiązania albo zajdziesz i porozmawiasz z ową policjantką albo uprzejmie doniesiesz do tych służb które tak obsmarowujesz. Napewno jeżdżą na to twoje osiedle i ty akurat nie musisz ich widzieć a oni niekoniecznie także muszą trafić w moment gdy samochody są źle zaparkowane.

Zet-7

Do Anty: Pouczać funkcjonariusza KMP w Suwałkach? Każdy kto posiada prawo jazdy ma za zadanie znać przepisy ruchu drogowego a tym bardziej policjantka. Rejestracja auta policjantki wskazuje ze auto jest zarejestrowane gdzieś "na wsi" stad policjantka może pochodzi z okolicy gdzie nigdy nie było chodników i przyzwyczajona była do chodzenia ulica temu z  publicznego chodnika zrobiła prywatny parking. Napewno forum czyta policjantka/policja ponieważ ostatnie dni auto już nie parkuje policjantka czterema kołami na chodniku, przypomnę publicznym chodniku.

Zet-7

Pisze o Straży Miejskiej w Suwałkach ponieważ aut przybywa na osiedlu i powinni zrobić porządek, tj.umożliwić pieszym poruszanie się chodnikiem tym bardziej ze wraca okres szkolny lada dzień a na Osiedlu Piastowskim w Suwałkach z chodników robią parking. Przypomnę każdy mieszkaniec osiedla miał prawo zgłaszać uwagi do projektu ulicy i mógł wnioskować o zmiany w projekcie chodnika celem umożliwienia parkowania auta na części chodnika stad teraz niech nikt nie mówi że "nie ma gdzie parkowac", ponieważ jako przykład z rozwiązaniem parkowania przy posesji może zobaczyć jak wygląda chodnik przy ul.Lokietka 68, tj. na wniosek mieszkańców wykonany został tak aby umożliwiać parkowania auta nawet....czterema kołami na chodniku; a więc można było zadbać o wlasne "potrzeby" a nie teraz na chodniku stawiać auta.

zolo

Zet-7 - lecz się gościu na nogi bo na głowę jak widać już za późno...

Anty

Powiem ci tak: nie zgłaszałem to nie przyjeżdżają - proste.
Robisz gówno burze na całe Suwałki na forum zamiast sam zainterweniować? Taki jesteś gość że kryjesz się za monitorem ? Czy ty jesteś nieomylny we wszystkim co robisz? Nikt ci nie zwraca uwagi ani nie mówi prostego w twarz co myśli ? To współczuję !
Człowiek uczy się całe życie! Skąd wiesz jakbyś poszedł do niej do domu i porozmawiał z nią nie wyszło by to na dobre? A teraz pewnie zrobiłeś z niej pośmiewisko zamieszczając zdjęcia .
Najlepiej pisać gnioty przed monitorem.
Może kiedyś cię przyłapią z tym telefonem wtedy będzie śmiesznie 

Zet-7

Pragnę przypomnieć ze temat dotyczy Straży Miejskiej w Suwałkach i każdy inny wątek proszę rozpocząć gdzieś oddzielnie na tym forum. Każdy może poruszyć temat jaki chce, np "zolo" coś w stylu kim jest Zet-7? a "Anty" o rozmowach prywatnych z policjantami.

Zet-7

Jak parkować auta powinna pilnować Straż Miejska a na Osiedlu Piastowskim przejście chodnikiem jest często niemożliwe a zimą bywa tak ze ZDiZ w Suwałkach odsniezy chodnik gdzie później ktoś na chodniku parkuje auto i trzeba iść ulicą narażając się skrajnie na potrącenie. Ostatnio trzeba chodzić "zygzakiem"to znaczy raz ulica raz chodnikiem i tak dalej bo co chwilę auto na chodniku. Na osiedlu mieszka policjantka z suwalskiej drogówki to wydaje się ze powinna zareagować na takie parkowanie a skoro sama tak parkuje to czego się dziwić ze parkuje też tak inni.

Zet-7

Więc ponawiam pytanie: "czy Straż Miejska w Suwałkach może wykonywać swoje obowiazki?". "Po co w Suwałkach Straż Miejska?"

Anty

Współczuję sąsiadom takiego szkodnika.
Sam zaczęłaś tą gadkę o policjantce więc nie rozumiem twojego posta, sam podjąłeś temat z tym że nie będziesz zwracać uwagi policjantce bo jak to ja taki troll  ?! Ty się lecz gościu jak ktoś tu wyżej powiedział na nogi.
Masz problem to go zgłoś do odpowiednich służb a nie srasz na straż miejska a nic w tym kierunku nie zrobiłeś tylko piszesz gnioty na forum !!

Zet-7

Funkcjonariuszka KMP w Suwałkach jest przykładem jak prawo raktuje się w Suwałkach. Robienie z chodnika prywatnego parkingu jest już bezszczelnoscia tych osób. Dla ciekawości wsponne ze policja była swego czasu wzywają przez człowieka co mieszka przy Lokietka 68....do pojazdu zaparkowanego prawidłowo! Jednak policja nie ukrala za fałszywe wezwanie patrolu policji tego człowieka a pojazdy zaparkowane w okolicy nieprawidłowo zignorowała.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk