• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Reklama firmy na instagramie

Zaczęty przez boyser, 24 Wrz 2019, 07:54:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

boyser

Czy ktos moze prowadzi własny biznes? Co sądzicie o reklamowaniu firmy na instagramie? Czy może próbowaliście?

czarnota

24 Wrz 2019, 08:46:05 #1 Ostatnia edycja: 24 Paź 2019, 08:33:31 by czarnota
Instagram może dawać o wiele lepsze zasięgi marki. Siłą Instagrama jest obraz, a największą zaletą są nieograniczone organiczne zasięgi postów. Dzięki temu, że publikowany post wyświetla się każdemu użytkownikowi, który obserwuje profil, zyskujemy pewność, że zobaczą go wszyscy użytkownicy. Na Facebooku zasięgi ocenia się na około 20%. Dodatkowo na Instagramie użytkownicy używają z hashtagów, co sprawia, że dotarcie z publikowanymi treściami do nowych odbiorców oraz ciągłe poszerzanie listy obserwujących.

Moim zdaniem jak najbardziej warto wprowadzić taką reklamę jednak jeśli chcesz aby było to skuteczne to oddaj to zewnętrznej firmie.  https://shineonagency.pl/kreatywne-pomysly-na-prowadzenie-konta-na-instagramie/

AxTap

Sposobów promowania jest mnóstwo, w hotelach np można wykorzystać do tego restaurację i usługi z tym związane, mam fajny poradnik jak to zrobić https://bookingsolutions.pl/blog/sposoby-promowania-hotelu-restauracja/, mniej rozbudowane biznesy mogą skorzystać z kampanii w google i na fejsie.

Teressea

Wszystko zależy od tego jaki profil działalności prowadzisz i do kogo kierujesz swoją ofertę. Nie każda firma musi być na Instagramie i nie każda musi być na FB. Problem jest wtedy, gdy jesteś na FB, a twój fanpage nie przyciąga klientów. Więcej o takich problemach znajdziesz w artykule: http://kobaltowy.pl/dlaczego-twoj-facebook-nie-przyciaga/

faah557

Niedawno pojawiła mi się właśnie na Instagramie reklama NotiOne - lokalizatora do kluczy. A właśnie tego potrzebowałem w tamtym momencie. Nie wiem skąd to się nagle u mnie wzięło ale niesamowite jest to jak obecnie działa ten system. Z jednej strony fajnie, bo wszystko podsuwane pod nos ale z drugiej strony, nie zarabiam tyle żeby wszystko co reklamowane kupować :)

mekaf

Ja korzystałem z usług firmy foxmedio.pl i bardzo sobie chwalę. Znają się na Instagramie, jak mało kto!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk