• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ikea w Suwałkach !

Zaczęty przez IgwaPigwa13, 18 Lip 2006, 19:34:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Adka

SIemanko! MAsz racje! Potrzebny nam jest wielki market! W Ikei jest duzo taniej i duzo fajnych rzeczy! Mam nadzieje ze Ikea bedzie w suwalkach!papa
>>Adka<<

janu

Emka13...czego chcesz...czy Suwałki mają taki klimat jak Augustów? Nie! I nigdy nie miały...gdyby nie to, że kiedyś w XIX wieku Suwałki miały kilka domów murowanych, w których można było ulokowac władze wojewódzkie, Suwałki nigdy nie zaistniałyby na mapie i zamiast nich byłby to pewnie dzisiaj Augustów. Tym bardziej, że pomimo tych władz wojewódzkichw  Suwałkach, mieliśmy województwo augustowskie. Z drugiej strony cieszę się, że moje ukochane, rodzinne miasto nigdy nie było miastem wojewódzkim. Dzisiaj ma klimat i przyciąga do siebie. A Suwałki są i będą szare, bo co można tam robić? Suwalszczyzna jest super, ale ich serce, Suwąłki to wielka wiocha.

duszeek

pomysł na kolejny "super market" jest chybiony :P przecierz w tych w takim oszolomie nie ma nic ciekawego :P na suwalki spokojnie wystarczy kartfland "P pomysl z wybudowanie atrakcji turystycznej jest o wiele leszy bo daje mozliwosc sciągniuecia turystow a co za tym idzie kasy :D a dodatkowy super market to wykonczylby detalicznych sprzedawcow u ktorych czesto sa ceny nizsze niz ww. marketach :P
trzeba pracowac nad pormocja miasta a nie dostawiac badziewne sklepy :D

miki_11

właśnie mamy kaufland a po 1 to jest zamałe miasto na taki wielki sklep.. :D
<<<<<<< miki_11 >>>>>>>>>

Kama

oj, ten zachwyt nad ikea, hehe, ona wcale nie jest tansza tylko modniejsza, byle biurko kosztuje koszamarne pieniadze, wiem co mowie, gdyz z racji studiow w wawie zachodze tam czesto, bo to jest pierwsze miejsce gdzie jade szukac mebli.
ale ludzie, na co wam media markt, on naprawde jest tylko dla idiotow:) naprawde, ceny ma zniewalajace, jest drozszy niz lokalne sklepy, ze juz nie wspomne o internecie (roznica kilkuyset zlotych to jest cos, nie?:) ), a do tego sprzedaje (podonie jak electro world) sam szajs. troche obiektywizmu, a nie zachowan "ubogich krewnych", ktorzy przyjechali do wielkiego miasta gdzie wszysto jest "morowe":] ale imho watek jest trollowy

Emka13

Duszeek ,Kama -popieram Was:)
 Po co nam więcej hipciomarketów?? Mamy Kaufland , 2 biedronki , stokrotke i mnóstwo innych sklepów od spozywczych do tych z meblami.NAprawde w Suwałkach sklepów nie brakuje a nie ma za to u nas rzadnej atrakcji która by przyciagała turystów.A załuzmy taki basen -duży ,głęboki ze zjeżdżalnią , do tego jakuzzi i sauna-REWELKA! Miasto miało by  z tego niezłe dochody:) załuzmy 5 czy 10 zł za godzine na takim baseniku to niezła frajda.Ogółem mówiac przydałaby sie tu jakaś atrakcja w tym mieście bo to miasto przypomina wioche a nie miasto.
  Pozdro... :]  8)
...::Emka::...

patryk

Auchan mogliby zbudowac-a co do Ikei to wcale tam tanio nie jest,po zwykla polka na ksiazki zbudowana z dwoch puionowych deseek i pieciu poziomych kosztuje okolo pieciuset zlotych ;/ a fabryczny koszt zrobienia takiej pólki wynosi ok 40 złotych

Emka13

No no to rzeczywiście drogo.. dal mnei półkę zrobił kolega moje jsiostry i jest suuuper.I zapłaciliśmy za nia ok 40-50zł.
  Nie no ja dziękuję ..w życiu nie dała bym kilkuset złotych za głupią półkę.. dajcie spokuj..
 Pozdro

miki_11

<<<<<<< miki_11 >>>>>>>>>

chmurek

jakieś problemy z liczeniem w zakresie 50???!!!
zawsze, kiedy piszesz głupie posty, Bóg tworzy emo

Emka13

swój człowiek

Emka te sklepy mają być dla nas nie dla turysty

nata

hm... nie wydaje mi sie, aby IKEA zamierzala otworzyc swoj sklep w Suwalkach, bo oni potrzebuja duzego rynku zbytu - w wiekszych miastach, gdzie buduje i oddaje sie do zuytku duzo mieszkan, domow...
Poza tym nie jest to jakas rewelacja. Zawsze sa tlumy, a szczegolnie w czasie weekendow, kiedy kazdy sciaga tam na w miare tani (a przy okazji porzadnie przetworzony) obiad. Sklepy sa duze, i czasami mozna sie tam wybrac na przechadzke, mi chyba jeszcze nie zdarzylo sie wyjsc stamtad bez zadnego drobiazgu...
Towary... jak na dobry poczatek, to mozna sie tam okupic taimi rzeczami do domu, ale nalezy pamietac, ze w parze z niska cena idzie kiepsciuchna jakos...  mialam okazje byc wlascicielka fajnej sofy (bardzo podoba mi sie ten ich prosty styl... przy ktorym wsyztskie meble sa bardzo zgrabniutkie), niestey, po 2 latach polamala sie noga, i okazalo sie, ze w drewniany klocek nie byla w calosci drewniany (podobnie jak rama), tylko wypchany wiorami... nastepna kanapa byla juz z polskiej firmy, masywan w budowie (napeno dlugowieczna), ale nie bedzie juz taka piekniutka...
Mam tez mebelki z drewna bejcowanego, i teraz juz wiem, ze jedyne co moga przezyc - to przesowanie, a po rokreceniu moga nadawac sie tylko na smietnik. Fajne jest to - ze mebelki sa tak latwe do skrecania, jak w zadnym innym sklepie.
Ot, takie zalety IKEI. W Kauflandzie - wszyscy robia zakupy, tam raczej malo ktoby zagladal...

gosc

W IKEI to dobre i tanie są tylko hot-dogi (1 zł) :)

mwg84mm

Ikea? A może jeszcze Disneyland? A meble są tam niestety niesolidnie wykonane i drogie. Pomysły na umeblowanie są tam fajne, ale aby to wszystko obejrzeć wystarczy katalog.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk