• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ikea w Suwałkach !

Zaczęty przez IgwaPigwa13, 18 Lip 2006, 19:34:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jacek

punisher

Pożyjemy, zobaczymy. Zbudują kolejny market dobrze, a jak nie to damy sobie radę. Większa ilość sklepów jest nam na rękę, wiadomo konkurencja czyni cuda ;)

wałęsający

a słynny Real to bedzie czy nie???????
tak realnie proszę:)

ukla

urszulka

jeno

podobno w elku jest Ikea z 2 reki. gosc jedzie, kupuje i potem w swoim sklepie-po nalozeniu marży-sprzedaje.
w wilnie, kownie-jest?
jeno

Jurek

Marzyciele.
Co jednak jest warte życie bez marzeń? Tego nikt nam nie może zabrać.

buraczanydziad

a wiecie, że meble z Ikei można kupić przez internet i dowiozą do domu? np ten sklep sprzedaje wysyłkowo ich meble: www.taniutko.pl
wychodzi nieco drożej niż na miejscu ale i tak się opłaca - oszczędzamy czas i pieniądze na dojazd, w końcu mamy dość daleko do najbliższej Ikei.
pozdrawiam

ewa

w Suwałkach jest sklep Meble i Dodatki w Wigrach w którym są rzeczy z ikea - trochę mają od ręki a właściwie wszystko można zamówić jak sprawdzałam jest taniej niź na allegro i jest pewność ze nie będzie uszkodzeń bo wszystko można przez kupieniem oglądnąć - fajny sposób na kupienie czegoś z ikea bez konieczności gnania do warszawy czy trójmiasta :) zaglądnijcie bo warto
ewa

Piotrek

wszystkie produkty Ikea można zamówić z dowozem do domu na www.meblezikei.pl - namiar dostałem od kumpla z Augustowa, korzystałem i polecam.
Piter

Aga

Meble z Ikei to masakra miałam i po roku do wywalenia!!!!

Blacha22

Ja nawet najmniejsze zakupy typu świeczki to robię w IKEI
Mobilizacjaaaa :)

koniu

Ja też często tam kupuje. Dobre meble i w miarę tanie.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk