• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Opieka zdrowotna w Polsce

Zaczęty przez czarnota, 21 Paź 2019, 08:10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

czarnota

Jakie macie zdanie na temat opieki zdrowotnej w Polsce i strajków lekarzy jakie prowadzili ostatnio?
Myślicie, ze powinni dostac podwyżki?

I czy korzystacie z opieki zdrowotnej prywatnej czy moze jednak na fundusz?

nutelka

21 Paź 2019, 14:04:59 #1 Ostatnia edycja: 13 Lis 2019, 09:18:47 by nutelka
Ja od czasu studiów chodze prywatnie .Kiedys jak jeszcze były kasy chorych a ja na studiach doznałam kontuzji kolana , w ciągu jednej nocy zebrało się tyle wody , że nie mogłam chodzić, a o bólu nie wspomnę.
Ubezpieczenie studenckie obowiązkowe, u mnie w mieście lekarz rodzinny obowiązkowy i koniec końców dowiedziałam się, że skoro mieszkam i studiuje w tym samym województwie to musze iść do lekarza w miejscu zamieszaknia , czyli stałego zameldowania. Pytam się więc po co płace to ubezpiecznie skoro i tak odsyłacie mnie do mojego miasta ? (ale wtedy rozpętałam awanturę  )
Kobita powiedziała, że tylko jest wazne w nagłych przypadkach zagrażających życiu a ja z ta noga moge żyć.  Musiałam jechac do domu pociągiem, dostac się na PKP z ciężką torbą .... ach dopiero prywatnie rozwiązałam problem , bo u mnie mieście też mi nie pomogli - oczywiście.

Ostatnio wykupiłam sobie ubezpieczenie na życie, w którym dodatkowo jest ubezpieczenie zdrowotne. Mogę chodzić do lekarzy lux med ile chcę. I coś takiego mi pasuje. Nie jestem zdana na fundusz.

Warto kupować ubezpieczenia online ---> https://www.portalkonsumenta.pl/rynek-ubezpieczen-zyciowych-z-coraz-wiekszymi-problemami-coraz-mniej-wplat-i-malo-agentow-kiedy-kupimy-zyciowki-online/


koleżanka

Kochani, a gdzie mogę dostać jakieś dobre i sprawdzone leki na gardło? No i ogólnie to co polecacie kupić? Pytam, bo właśnie mam problem, ponieważ dopadła mnie grypa i najbardziej uciążliwe jest dla mnie gardło.

lolson

Koniecznie przejrzyjcie sobie oferty różnorakich lekarzy na portalu internetowym od enel.pl. Znaleziony przeze mnie Gastrolog Katowice to świetny specjalista. Jeśli i wy poszukujecie dobrego lekarza, to koniecznie zajrzyjcie na ichniejszą stronkę. Moim zdaniem warto sprawdzić ofertę tej firmy.

kitku

Jeżeli zastanawiacie się, do kogo się zgłosić w sprawie leczenia waszego zgryzu, to myślę, że najlepiej byłoby skontaktować się z  https://ortodontica.pl/ Wiem że mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, więc z pewnością będą w stanie odpowiednio się uwagi zająć chrupko

bobson

Jeśli jesteś lekarzem i chcesz aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu badań klinicznych, to z tego co wiem, firm http://clinicalbs.com/ ma w tym zakresie najbardziej atrakcyjną ofertę. Praca ze świetną kadrą specjalistów to także możliwość rozwoju, więc myślę, że warto się nad tym zastanowić. Dajcie znac, co na ten temat uważacie.

fiołek

W przypadku problemów urologicznych, najlepiej byłoby skontaktować się ze specjalistą. Z tego co wiem, to tutaj https://szpitalmazovia.pl/ oferują profesjonalne leczenie w tym zakresie, więc myślę, że warto Najlepiej byłoby zgłosić się do nich na wizytę.  Myślę, że tam bez wątpienia będą w stanie wam pomóc.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk