• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Przymierzanie kąpielówek

Zaczęty przez runst, 23 Paź 2019, 12:23:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

runst

... rzecz wydaje się z pozoru absurdalna i błaha, ale jednak jest z tym problem!

Byłem dzisiaj z kolegą w sklepie sportowym i mówię przy okazji, że "och muszę sobie kupić nowe kąpielówki na basen", a kolega na to "to przymierz tu spory wybór". Zagieło mnie to w sumie. Przymierzać bieliznę? A jak ktos już je zakładał a jak ten ktoś się nie myje, ma wszy czy coś. Dla mnie to jest niedorzeczne, żeby to robić. Poprostu patrzę, ewentualnie sprawdzam które majtki są na mnie odpowiednie i wzrokowo porównuję.

Co wy o tym sądzicie?

czarnota

23 Paź 2019, 14:17:34 #1 Ostatnia edycja: 31 Paź 2019, 07:43:36 by czarnota
Jak kiedyś kupowałem kąpielówki... to przymierzałem ale na bieliznę. I w sklepach tak pewnie robią. Kąpielówki mają zwykle taki paseczek z folii, nie wiem czy robi to jakąś różnicę.

Inaczej bym się nie odważył :). Zresztą dawno już nie kupowałem niczego w sklepach stacjonarnych Nie jest to dla mnie zbyt wygodne i wolę zdecydowanie kupować w sklepach internetowych
jest taniej
jest wygodniej
i jest wiekszy wybór

W poszukiwaniu bokserek zajrzyj sobie tak na marginesie do Sunbarrel. W sklepie jest duży wybor.  https://sunbarrel.pl/pl/104-stroje-kapielowe-meskie

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk