• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Znów wzrost podatków!!! co z kasą miejską ?

Zaczęty przez miieszkaniec, 31 Paź 2019, 12:43:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

miieszkaniec

Doliczyli zarówno zwykłym mieszkancom jak i przesiebiorcom oba podatki zapłaa mieszkancy  gdyz zawsze to płaci odbiorca końcowy przedsiębiorcy dolicza to wszystko do kosztów swoich usług . Skąd podwyzki czyzby zakladano braki w budzecie ? przy budowie tylu nieruchomosci deweleporskich nowych są dodatkowe wpływy a jednak ? czyzby kolejne hale sportowe i wszelkie itp przyjdzie słono utrzymywac ? Moze jednak nalezaloby uszczuplic wydatki poprzez likwidacje niektorych niepotrzebnych instytucji moze straz miejska o połowe uszczuplic ? moze administracje

Labamba

Kiedy rząd wali wszystkich ZUSem, akcyzą, VAT-em, CIT-em, dochodowym, belkowym, opłatą paliwową, drogowym, od wody, spadkowym, cywilno-prawnym, opłatą przejściową, od darowizn, bankowym, handowym, reklamówkowym a może i zaraz cukrowym, to wszystko uchodzi płazem, ale jak parę zł za mieszkanie więcej - to już huzia na samorząd ! A ja wam powiadam: lepiej mieć drogi, szkoły i chodniki niż bomby i spinacze.

Meler

Z całym szacunkiem, sprawdź w jaki sposób dzieli się między państwo i samorząd dochody z tytułu podatków dochodowych. A następnie wylicz ile milionów złotych rocznie stracą Suwałki na realizacji obietnic wyborczych PiS. Miasto zostało postawione przed faktem dokonanym i z roku na rok zabrano mu duże pieniądze. Jeśli nie podwyższyłoby opłat to nie miałoby środków na realizację podstawowych zadań.

Podejrzewam że, o zgrozo, jest mnóstwo ludzi którzy cieszą się że rząd obniżył PIT i jednocześnie obwiniają samorząd że będzie z tego tytułu mniej pieniędzy.

uuuu11

ale byly pewne inwestycje przez tyle lat zrealizowane i obecne pieniadze z dochodow powinny byc uwolnione do dyzpozycji czy cos jescze maja w planach budowac ? chyba wszystko wybudowane coz jeszcze beda budowac ? a moze pozostalo juz tylko utrzymywa te instytucje ? tak samo rzad i samorzad was zadowoli bedzie placic i moze dopiero sie kapniecie jak wszystko razem sie zsumuje bo do tej pory nie widzicie poki 500 starczalo

Anty

Aj pisiorki pisiorki chcielibyście miec swojego prezydenta w Suwałkach i dlatego plujecie jadem.
Typowe zagranie

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk