• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Dom szkieletowy z drewna

Zaczęty przez mczay, 12 Lis 2019, 18:01:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

mczay

Co sądzicie o budowie domu szkieletowego z drewna? Bo znalazłem ofertę firmy https://mawit.com.pl/ którą sprzedaje takie domy wraz z budową i zastanawiam się nad tym czy się tak nie wybudować. Jednak taki dom jest tańszy niż budowa murowanego, a nie mam za wiele funduszy, przeznaczył bym je na wyposażenie. Czy ktoś z was się tak budował?

Janusz12

Nie polecam. 100tys zaoszczedzisz może,ale ja bym się nie budowal w taki sposób. Rura ci pęknie czy coś to nawet nie będziesz wiedział, tylko po roku,dwoch się dowiesz jak zgnije,dziura się zrobi Sporo ludzi się chwyta za to,bo trochę taniej i później żałują.  Z resztą nie na nasz klimat taki dom.  Buduj murowany, pamiętaj oszczędny dwa razy traci...

dom_z_drewna

Dom z drewna jest niesprzedawalny, przynajmniej ja bym go nie kupił.
Nigdy nie wiesz co jest pod podłogą albo w ścianie.

Error

Nie pytaj Polaka o domy szkieletowe/kanadyjki. Bo u nas tylko superex i grzyb na scianie. Domy szkieletowe buduje sie na calym swiecie. Sa szybsze w budowie tansze i gadanie ze nie dowiesz sie ze rura ci pekla to bajki. Drewno jest impregnowane nie pali sie a jak zdupczona instalacja to i murowany pojdzie z dymem. Po budowie nie widac roznicy czy murowany czy szkieletowy. Jakos domy drewniane maja po 100 lat i cud stoja. Odzywaja sie sami znawcy. Zapytaj firmy o wybudowane domy w okolicy i podjedz zapytaj co uwazaja o nich mieszkancy

Janusz12

Tee znawca z ra rura to niewymyslone. W Polsce nie pytaj? Wlasnie w Polsce pytaj... z ta rura fakt autentyczny, widze nie masz zielonego pojecia, firmy,ktore tym sie zajmuja beda polecac i mowoc w ssmych superlatywach, bo konstrukcje z pokryciem stawiaja w 3-4dni i maja z tego korzysc finansowa...

Kazdemu odradzam stawianie takiego domu...

Error

Dom szkieletowy w 3 - 4 dni?  No to sie dziwisz ze syf?  A ze kanadyjki wypychaja naszych fachowcow z murarki co pustaka prosto postawic nie potrafia to juz nie wspomne. Nie znam solidnej firmy co w 3 dni stawia dom... 2- 3 mieisiace to tak. Arura pękla od tak?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk