• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

MPK

Zaczęty przez anonimek2131, 10 Gru 2019, 14:52:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

anonimek2131

W Suwałkach powinniśmy mieć możliwość korzystania z aplikacji na telefon (np. myBus online) , które będą nas informować o tym gdzie znajduje się dany autobus, kiedy przyjedzie, gdzie będzie jechał. Myślę, że taki sposób ułatwiłby niektórym korzystanie z komunikacji miejskiej. Większość ludzi z innych miast korzysta z tego i jest to naprawdę ułatwiające. Np. Ja gubię się w tych liniach może nie jest ich dużo, ale tak naprawdę jedyny autobus w jakim się orientuję to 19 no i może jeszcze 10, ale myślę że możliwość z korzystania z takiej aplikacji była by łatwiejsza.

PKG_KONTRAKTOR

To ciekawe kolego co piszesz, bo producent systemu TARAN wymienia na swojej stronie  PGK Suwałki jako jego użytkownika.

Error

Przeciez od dawna myabus dziala w suwalkach. Bardziej potrzebne szkolenie z normalnej jazdy kierowcom bo wożą nas jak kierwocy rajdowi. Halo Panowie kierowcy noe tylko silna mlodziez jezdzi autobusami.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk