• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ledowy panel reklamowy przy nowej hali na Zarzeczu

Zaczęty przez muminek, 18 Gru 2019, 00:40:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

muminek

Ten panel tak się jarzy, że wypala oczy i mózg. Kiedy przechodzę obok, tak daje po oczach, że odwracam głowę. Jasność jest pewnie dobra na słoneczny dzień w południe w środku lata, ale teraz to po prostu jakieś szaleństwo. Nie da się spojrzeć na treść, bo boli dno oka, więc nawet nie wiem co tam wyświetlaja.

Jest wpół do pierwszej w nocy, a ja mieszkajac ponad połtora kilometra od stadionu mam łunę niczym z pożaru.  Po co to świeci całą noc, Jakiś program dla kaczek na Arkadii ? Może dałoby się wyłączyć choć w nocy albo przynajmniej zmniejszyć jasnośc po zachodzie slońca.  Prawdę mówiąc, to czy warto reklamowac sie na czymś, na co ludzie nie dadzą rady nawet spojrzeć ?

Janek-Dzbanek.

chiałbym Ci odpowiedzieć ale jestem tak oślepiony że nie widzę co napisałaś.

lopek

Proponuję wyprowadzkę do lasu tobie wszystko przeszkadza przemyśl to albo zastanów się następnym razem co piszesz

lopek_roztropek

A o co się panu szanownemu rozchodzi i czy się panu taka plansza podoba czy nie podoba ?

hiena111

Panel jest piękny. Wyświetla też piękne rzeczy. Możemy zobaczyć co w Suwakach zrobiono w ostatnim czasie, jak również postaci zawodników Ślepsk Malow Suwałki. Trzeba się cieszyć, że mieszkańcy Suwałk i przyjezdni mogą zapoznać się z naszym miastem i zobaczyć dużo na panelu. Nie ma co narzekać. Wszystko z czasem się unormuje. Nie trzeba marudzić. Jeszcze nigdy tak pięknie nie było. Idą Święta.  

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk