• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Mały pensjonat

Zaczęty przez marek korczyk, 09 Lut 2018, 11:41:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

marek korczyk

Witam serdecznie forumowiczów! Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post. Otwieram mały pensjonat, i zastanawiam jak podejść do kwestii marketingu.. macie jakieś pomysły albo doświadczenia? :)

Pomocnik

Zapraszam do kontaktu, mogę kilka wskazówek udzielić. gg : 1353304


też z Suwałk

Najlepszym sposobem jest uczciwość włąściciela oraz opinie gości. Jednak to wymaga lat pracy. A reklamę mozna zamieścić wszędzie jednak mało kto się tym sugeruje. Uczciwość i ciężka praca własciciela.

marek korczyk

Hmm.. znalazłem coś takiego: marketing hotelu miał ktoś styczność? Oferują różne usługi i mają opinie na stronie, ktoś wie coś więcej?

[email protected]

Jeżeli masz mały pensjonat to najlepiej zacząć od własnej strony internetowej z dodaniem do mapy Google. Dobrze wykonana strona internetowa sama się wypozycjonuje a w sezonie można włączyć dodatkową reklamę.  

Nie potrzebne Ci żadne duże narzędzia rezerwacyjne dla hoteli, więc odpuść sobie ofertę z wstawionego linku.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

olga4

Myślę właśnie nad założeniem pensjonatu swojego, takiego małego. W bieszczadach :) Myślicie, że musze zastrzec nazwę? Słyszałam, że trzeba. nazwadlafirmy.com/jak-chronic-nazwe-firmy/

marysia4

Jakbym miała jeszcze raz podejmować decyzje o założeniu biznesu, to na pewno byłaby ona taka sama :) Jak jesteście na początku drogi to poczytajcie sobie https://zastrzezone.pl/pl/oferta/badanie-zdolnosci-ochronnej-znaku/2,17,24

SomeGreyBIoke

Myślę, że w Internecie z całą pewnością znajdą się ciekawe porady w tym obszarze tematycznym :) Warto się z nimi zapoznać.


Kasia Alskowska

Ja uważam, że promować pensjonaty można w różny sposób. Wszystko zależy od tego co chcesz pokazać, i komu sprzedać. Raz, że możesz promować na swojej stronie internetowej, co będzie super opcją jeśli nie chcesz płacić pośrednikom. Ale jeśli zależy Ci na sprzedaży w różnych kanałach, to warto postawić na różne źródła. https://bookingsolutions.pl/blog/nowoczesne-rozwiazania-dla-hoteli-kayak/ Tu masz mały poradnik na temat tego, jak promować swój obiekt na kayaku, a masz przecież jeszcze Booking, Trivago i tego rodzaju serwisy, więc wszystko zależy w tym momencie od Ciebie.

wikotor

Na pewno spora konkurencja dookoła jak wszędzie. Nie da się teraz otworzyć hotelu czy pensjonatu w miejscu gdzie już takich usług nie ma. A jak zachęcić gości żeby zaglądali do naszego? na  https://proseedmag.pl/aktualnosci/jak-przyciagnac-gosci-do-hotelu macie porady. Polecam się z nimi zapoznać. Po wdrożeniu powinno być łatwiej się utrzymać i przede wszystkim zaistnieć na rynku.

AxTap

Super opcja dla promowania swojego pensjonatu to wizytówka Google Moja firma, można ją sobie założyć samodzielnie i za darmo, znalazłem poradnik od firmy, która się tym zajmuje https://bookingsolutions.pl/blog/jak-zalozyc-google-moja-firma/, znajomy jakiś czas temu się kontaktował i zrobili mu odpłatnie profesjonalną wizytówkę, choć samemu też można to zrobić całkiem nieźle.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk