• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wykrywacz metali

Zaczęty przez jounder, 07 Sty 2020, 08:43:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

jounder

Są tu jacyś pasjonaci kopania dołków po polach, lasach? Potrzebuję pomocy w wyborze sprzętu. :)

Od dwóch dni mam "bzika" na punkcie kupna wykrywacza. Przeglądnąłem fora tematyczne i najbardziej ludzie polecają kanarka, czyli Garretta Ace 250. Na tą chwilę jestem najbardziej na niego nastawiony, ale wciąż próbuję znaleźć jakąś tańszą, ale równie dobrą alternatywę.

Co innego bycie polecili?

poszukiwanie skarbów

Przygotuj się na to, że zostaniesz przestępcą. Samo poszukiwanie (bez zezwolenia) jest przestępstwem.
Jeśli coś znajdziesz - musisz oddać państwu, inaczej zostaniesz przestępcą raz jeszcze.

czarnota

07 Sty 2020, 10:17:36 #2 Ostatnia edycja: 14 Sty 2020, 13:45:02 by czarnota
Obecnie jest to najlepszy wybór. Przynajmniej dla osoby początkującej, możesz ewentualnie zastanowić sie nad, który rowniez ma dobre parametry.

No i polecam zwrócić uwagę na etykietę poszukiwania.... Zgodnie z prawem, nie ma ziemi niczyjej, każdy kawałeczek pola, lasu do kogoś należy. Dlatego chcąc przeszukiwać z detektorem pole, należy uzyskać zgodę od właściciela. Udając się do lasów, trzeba mieć świadomość, że ustawa wyraźnie zabrania kopania w nich.

No i dobrze jest wybierać raczej detektory lżzejsze bo chodzenie godzinami z cięzkim urządzeniem może być bardzo męczące.  Dobrą opcją jest ten https://ostry-sklep.pl/wykrywacz-metali-fisher-f11-7-27827

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk