• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gdzie wybieracie się na tegoroczne wakacje

Zaczęty przez gwendolina, 17 Sty 2020, 10:52:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

gwendolina

hejo. Gdzie jedziecie? Macie jakies plany wakacyjne w tym roku?
Rodowita mieszkanka

Neptun

starak

17 Sty 2020, 13:45:44 #2 Ostatnia edycja: 29 Sty 2020, 11:41:10 by starak
cześć a ja wybieram sie na przepiekna Chorwację na riwierę makarską na 2 tygodnie ,nie mogę sie doczekać jak wróce to opowiem wam i pokażę zdjęcia :-),widziałam zdjecia tam gdzie jadę i dech zaparło mi w piersiach ,góry i zarazem morze i villa nad samym morzem 8) 8) 8) żyć i nie umierać :D w planie jest plażowanie i wycieczki: do Splitu,Dubrownika,na wyspę Korcula, rejs całodniowy statkiem , degustacja wina i ryba z grilla ,rafting ,Mostar,Park Narodowy Krka i rafting czyli spływ pontonami:-)

Planujemy jeszcze kilka dni w Borach Tucholskich może wybierzemy się tam za tydzień: Tleń noclegi

Oboje jesteśmy z mężem zapalonymi grzybiarzami a grzybów w tym rokku w lasach jest bardzo duzo :)

Byłam tam już kilka miesięcy temu i jest pieknie:

AxTap

Ja zanim wybiorę miejsce na wakacje sprawdzam sobie miejsca na najpopularniejszych portalach, potem czytam opinie o danym obiekcie i porównuje sobie co piszą ludzie na temat danego miejsca. Hotel może sobie samodzielnie wypisać co chce, a jednak realne opinie to coś zupełnie innego. Są dowody na to, że opinie są kluczowe, https://bookingsolutions.pl/blog/opinie-o-hotelach-czy-sa-wazne/

Margarita

13 Sty 2021, 07:43:07 #4 Ostatnia edycja: 29 Sty 2021, 12:40:40 by Margarita
Cytat: gwendolina w 17 Sty 2020, 10:52:12hejo. Gdzie jedziecie? Macie jakies plany wakacyjne w tym roku?

W sumie mam nie za ciekawe plany wakacyjne. Na razie niczego nie planujemy bo nie wiemy jak się rozwinie epidemia i czy przypadkiem nie trzeba będzie czegoś odwołać. Licze jednak na to, ze wiosną oraz latem będzie mozna się gdzieś wybrać oraz gdiześ wypocząć....Chciałabym wybrac się nad morze oraz moze do jakiegoś spa na weekend....

Rok temu byliśmy w przyjemnym spa w Kolesinie. Tak więc być moze i w tym roku tam wrócimy.  http://dworkolesin.pl/spa-nad-jeziorem/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk