• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zamienniki tonerów a jakość?

Zaczęty przez bursky, 19 Sty 2020, 11:29:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

bursky

Posiadam drukarkę dwustronną OKI B432dn - tonery oryginalne są dosyć drogie i zastanawiam się poważnie nad tańszymi zamiennikami. Czy ktoś już to moze wcześniej przerabiał? Jak to wpływa na drukarkę, bo producenci zwykle odradzają. Jaka jest jakość wydruku?

trezors

Zamienniki tonerów są powszechnie wykorzystywane, zwłaszcza w tych starych drukarkach. Zaleta jest taka, zamiennik tonera jest kilkukrotnie tańszych. od oryginalnego (zalecanego przez producenta) odpowiednika.
W tych starych modelach drukarek, zupełnie nie widzę sensu stosowania oryginalnych. Zamienniki tonerów pojawiają się też bardzo szybko do nowych drukarek (które niedawno pojawiły się na rynku).

Koksu54

Wszystko zależy od jakości tonera. Nie kupuj najtanszych no name. Licz się też z tym że skrucisz żywotność bębna i zespolu grzecznego, ale zamienniki w miare tanie więc ????.
Pozdrawiam

podfirmy

Dobre zamienniki nie odbiegają zwykle jakością od oryginałów, ja mam drukarkę brother już z 6 lat, która oryginalne tusze widziała tylko raz jak ją z nimi kupiłem, potem tylko zamienniki. Nigdy nie było żadnych problemów.


___________________
https://podlaskiefirmy.pl/it/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk