• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kurs Żak

Zaczęty przez Martynika, 30 Sty 2020, 12:11:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Martynika

Widziałam wcześniej podobny temat, ale bez odpowiedzi. Otóż proszę o opinię, co sądzicie na temat szkoły żak i kursów dekorator wnętrz oraz projektowanie ogrodów? Właśnie jest nabór na nowy semestr. Nie bardzo rozumiem, jak to ma działać. Grupy łączone? Jak jest z jakością tych zajęć? Czy one są organizowane tylko dla papierka, a nauka jest żadna?

Kurs żak

Nauka jest. W sumie zależy od nauczyciela,jeden wymaga,drugi mniej .Ja robiłam kurs w żaku,ale inny niż wymieniłaś roczny,szybko zleciało,kurs jest. Rób,rób. Kiedyś moze przyda się.  :)

kowalska

A ja powiem z doświadczenia - jestem właśnie świeżo po tym kursie dw. Nawet nie wiem, jak to określić. Pani prowadząca, jeśli ma jaką wiedzę - bo nie można nigdzie znaleźć nawet śladu jej prac - to nie umie jej przekazać. Nie licz na to, że się czegoś nauczysz, chyba, że sama z internetu na przykład i za darmo. Na wszelkie pytania odpowiedź jest jedna - kombinujcie. I to najlepiej do końca zajęć, żeby nie przeszkadzać w siedzeniu na fb. Zajęcia z programem komputerowym - kolejna porażka. Trwały godzinę, komputerów kilka, ludzi kilkanaście. Zero nauki, pooglądajcie sobie. Sami. Rysunki też róbcie sami, jak nie umiecie rysować w perspektywie - kombinujcie. Dyrekcja nie widzi problemu. Mam wrażenie, że ludzie są tam tylko po to, żeby dostać papier, ale przypomnę, że tanio nie jest. I jeszcze warunki, zajęcia w sali bez okien o intensywnym żółtym kolorze. To chyba celowe, że płacić, ale nie przychodzić.

Do Kowalska

Ze wszystkim się zgadzam. Dodam, że mimo prób poprawy sytuacji w drodze kontaktu ze szkołą nic się nie zmienia. Perfekcyjny system odbijania klienta od ściany???? szkoła nie widzi w niczym problemu, w międzyczasie naciągając na koszty kolejne nieświadome osoby.

Do Kowalska

Jeszcze jedno. Dlaczego po dodaniu posta do tematu nie pojawia się on na górze listy jako najnowszy? Tak jak w przypadku wszystkich postów? Czy dlatego, że Żak ma na tym portalu reklamy?

była kursantka

Zrezygnowałam z kursu ze względu na jego poziom. Nie ma szans na zdobycie jakiejkolwiek wiedzy. Jest on skierowany wyłącznie do osób, które mają wiedzę w zakresie dekoracji wnętrz i potrzebują jedynie zaświadczenia. Mam wrażenie, że wszystko kręci się, bo obie strony przy minimalnym wysiłku dostają to, na czym zależy im najbardziej. Jedna kasę, druga kwit. Centrala nie zainteresowana uwagami dotyczącymi nauczania. W okresie wypowiedzenia umowy nie dostałam żadnego zawiadomienia o terminie i miejscu zjazdu. Ciekawe, czyżby dlatego, że w końcu do kogoś dotarło, że nie może się on odbywać w pomieszczeniu bez okien.

kursantka

Kurs dekorator to jakaś pomyłka. Jeżeli komuś potrzebny papier to ok, ale chyba internetowo też można zdobyć, taniej wyjdzie... Bo niestety wiedzy się z tego kursu żadnej nie wyniesie. "Kombinujcie" to jest nauczanie... Lepiej posiedzieć w domu przed komputerem, można się więcej dowiedzieć. Nie wiem jak pozostałe kursy, ale już też nie chcę wiedzieć.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk