• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

MIESZKANIE +

Zaczęty przez polaczek, 28 Paź 2017, 00:35:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

polaczek

no juz powstaly pierwsze mieszkania + wybudowane w nieduzych zabudowaniach typu domy jednorodzinne calkiem ciekawy projekt cena wynajmu 600zł chyba bed to tez mieszkania z mozliwosci aywkupu a wiec ceny nieruchmosci pojda ostro w dol

MarJanek

Przydałyby się jakieś znaki interpunkcyjne, wiadomo by było czy pytasz czy stwierdzasz...

Alojzy

Tylko skąd brać pieniądze na te wszystkie programy socjalne, które w dłuższej perspektywie najpewnjej niczego dobrego nie przyniosą? Rząd przecież swoich pieniędzy nie ma! Sfinansują to ludzie zamożni w imię tak czy inaczej pojętej sprawiedliwości społecznej.

lori

A gdzie można dowiedzieć się szczegółów? Czy można jeszcze składać wnioski?

dent

Wnioski i mieszkania dawno rozdane dla znajomych :)

madam4

A jeśli macie starszą mamę czy tatę i chcecie go umieścić w prywatnym ośrodku opieki to warto wybrać ten: Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Ośrodek zapewnia idealne warunki i nie jest najdroższy. Warto zapewnić rodzicowi odpowiednie warunki.

klimat

Koniecznie powinniście także zadbać o korzystne ubezpieczenie mieszkania... Dość interesujące opcje tego typu są choćby tu https://strzezdom.pl/

Zouhir20

Dzień dobry serdecznie. Pragnąłbym się Was doradzić w obszarze polisy nieruchomości. Nie ma łatwo, jeśli chodzi o selekcję czegoś z porównań w necie. Z tej przyczyny też chciałbym się Was doradzić, czy na przykład takie ubezpieczenie domu mbank z ubezpieczeniemieszkania.pl będzie stosownym rozwiązaniem. Czy uważacie, że będzie to słuszny wybór?

mczay

Sam stoję przed wyborem mieszkania. Zależy mi na tym, aby móc samodzielnie je urządzić, dlatego rozważam zakup mieszkania z rynku wtórnego. Obecnie, zainteresowała mnie oferta tego, wrocławskiego dewelopera: https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupokojowe-we-wroclawiu/ - jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

chacman14

Najlepszą oferte mieszkań w Lublinie znajdziecie na stronie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/. Polecam zainteresowanym .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk