• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Inteligentny dom

Zaczęty przez starak, 01 Mar 2021, 10:14:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Mam pytanie odnośnie systemu Inteligentny Dom czy ktoś ma z tym do czynienie?
Czy system Fibaro jest ok? Czy lepiej dołożyć pln-ów i w system KNX?
Może jakiś kontakt do fachowca od tego typu spraw?

Hieronymus

Fibaro przede wszystkim jest bezprzewodowe. Jeżeli robisz od podstaw to lepiej system przewodowy. Urządzenia oparte o KNX są popularne na całym świecie, dzięki standardowi współpracują ze sobą urządzenia różnych producentów, ale i tak jest drogi. Najpierw określ wymagania, jakie ma system spełniać, a potem dobierz coś optymalnego;-)

Jesli interesuje Cię na przykład sterowanie oświetleniem, polecam kontakt z nimi https://www.sabur.com.pl/sterowanie-oswietleniem-z-e-line W firmie na pewno doradzą Ci optymalną i najwygodniejszą opcje.

ElizaM

Dla mnie inteligentny dom,to dom wygodny,przytulny,funkcjonalny.Budując swój dom,zwracałam uwagę na dobre materiały budowlane oraz sprzęt najwyższej jakości.Postawiłam więc na fotowoltaikę,zakupiłam nowoczesny bojler gazowy https://www.ceneo.pl/Pojemnosciowe_podgrzewacze_wody/Typ:Gazowe.htm
który w czasie zimy szybko podgrzewa wodę dla wszystkich domowników.

kar0lina

Akida

Pięknie to wszystko brzmi,ale dom naszpikowany elektroniką nie jest dla każdego,niektórzy nadal cenią sobie tradycję,niekoniecznie ufają nowoczesnym rozwiązaniom.Dla mnie dom nowoczesny to dom wygodny i funkcjonalny,a można taki szybko postawić z pomocą firmy produkującej domy drewniane szkieletowe Skandhause https://skandhouse.pl/
Budują domy  bazując na wzorcach pochodzących ze Skandynawii oraz w technologii Steico, są to doskonale przemyślane i dopracowane systemy budowy domów ze szkieletu drewnianego.

Kuzmich

To jest znakiem naszych czasów: budynki mieszkalne coraz częściej posiadają inteligentne systemy, które zwiększają komfort życia. Wnętrze domu może być autonomiczną przestrzenią, która sama się odkurzy, podniesie lub obniży temperaturę, przewietrzy, a nawet skosi trawę w ogrodzie. Prawdziwa innowacyjność w dziedzinie budownictwa to odpowiednie wykorzystanie najnowszych technologii. I rzeczywiście coraz chętniej wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, na przykład w zabezpieczeniu wejścia do domu przed niepowołanymi osobami. Coraz powszechniejszy staje się montaż drzwi z zamkami elektromotorycznymi połączonymi z czytnikiem biometrycznym lub telefonem. Od kilku miesięcy drzwi DL1.3 są fabrycznie doposażone w inteligentną kontrolę dostępu. Otwarcie drzwi może być sterowane przez czytnik kart, linii papilarnych lub aplikację na telefonie.

Filipka

Zgadzam się,inteligentny dom, to dom funkcjonalny,taki, w którym wszyscy domownicy czują się swobodnie i wygodnie. Każdy z nas może stworzyć taki dom,nie tylko liczy się aranżacja wnętrz,nowoczesne i stylowe meble,ekskluzywne dodatki,ale też to,czy dom jest czysty i bezpieczny. By zawsze pachniał świeżością,by był bezpieczny dla naszych dzieci i zwierzaków,warto podczas sprzątania używać sprawdzonych,ekologicznych środków czystości. Firma biostar.pl oferuje takie środki,nie stosuj w nich  parabenów, barwników, formaldehydu, mikroplastików, chloru, nanosrebra oraz szkodliwych substancji chemicznych.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk