• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Inteligentny dom

Zaczęty przez starak, 01 Mar 2021, 10:14:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Mam pytanie odnośnie systemu Inteligentny Dom czy ktoś ma z tym do czynienie?
Czy system Fibaro jest ok? Czy lepiej dołożyć pln-ów i w system KNX?
Może jakiś kontakt do fachowca od tego typu spraw?

Hieronymus

Fibaro przede wszystkim jest bezprzewodowe. Jeżeli robisz od podstaw to lepiej system przewodowy. Urządzenia oparte o KNX są popularne na całym świecie, dzięki standardowi współpracują ze sobą urządzenia różnych producentów, ale i tak jest drogi. Najpierw określ wymagania, jakie ma system spełniać, a potem dobierz coś optymalnego;-)

Jesli interesuje Cię na przykład sterowanie oświetleniem, polecam kontakt z nimi https://www.sabur.com.pl/sterowanie-oswietleniem-z-e-line W firmie na pewno doradzą Ci optymalną i najwygodniejszą opcje.

ElizaM

Dla mnie inteligentny dom,to dom wygodny,przytulny,funkcjonalny.Budując swój dom,zwracałam uwagę na dobre materiały budowlane oraz sprzęt najwyższej jakości.Postawiłam więc na fotowoltaikę,zakupiłam nowoczesny bojler gazowy https://www.ceneo.pl/Pojemnosciowe_podgrzewacze_wody/Typ:Gazowe.htm
który w czasie zimy szybko podgrzewa wodę dla wszystkich domowników.

kar0lina


Akida

Pięknie to wszystko brzmi,ale dom naszpikowany elektroniką nie jest dla każdego,niektórzy nadal cenią sobie tradycję,niekoniecznie ufają nowoczesnym rozwiązaniom.Dla mnie dom nowoczesny to dom wygodny i funkcjonalny,a można taki szybko postawić z pomocą firmy produkującej domy drewniane szkieletowe Skandhause https://skandhouse.pl/
Budują domy  bazując na wzorcach pochodzących ze Skandynawii oraz w technologii Steico, są to doskonale przemyślane i dopracowane systemy budowy domów ze szkieletu drewnianego.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk