• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ubrania

Zaczęty przez Hieronymus, 01 Mar 2021, 11:39:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hieronymus

Jak kupujecie ubrania? Kierujecie sie przy zakupie ciuchów sezonową modą czy jednak macie podejście minimalistyczne i wybieracie jedynie to co jest Wam potrzebne?

Margarita

Jak już mam ochotę kupić sobie sukienkę to wchodzę, oglądam co jest akurat w moich ulubionych sklepach, nawet wrzucam do koszyka i już... po prostu nie kupuje jeśli to tylko ochota a nie potrzeba.
Ew otwieram szafę i patrzę ile w niej jeszcze nieprzemyślanych, starych zakupów których nie udało się na razie sprzedać ani oddać. Od kiedy mam mało miejsca to skuteczny sposób. Ten tłok w szafie działa zniechęcająco. Marze o spójnej garderobie, ale nie mogę nic kupić dopóki nie zrobię porządku z tym co zagraca. Żałuje ze tak późno wpadłam na pomysł żeby kupować rzeczy pasujące do siebie.

Ostatnio spodobał mi się styl Pinroll - na stronie możesz sobie więcej o nim poczytać. Jest to podwijanie nogawek.

Modne od jakiegoś czasu zresztą.

Asterixo

Ja kupuję to co mi potrzebne, to co mi się podoba, to w czym dobrze się czuję. Nie kieruję się modą kreowaną w telewizji czy internecie.

Akida

Moda się zmienia,każdy z nas lubi co innego,każdemu odpowiada co innego i trzeba to szanować.

Indyga

Pewnie,że tak,moda to taka dziedzina,w której każdy ma coś do powiedzenia.Trzeba umieć się nią bawić,eksperymentować,tworzyć własny styl.Każdy też w swojej szafie powinien mieć kilka uniwersalnych rzeczy,koszulki z nadrukiem https://www.carton.pl/zespol/farben-lehre czy dobrej jakości jeansy.
W sklepach jest mnóstwo rzeczy,ubrań,z których warto umieć wybierać te najbardziej atrakcyjne perełki.

ElizaM

Dokładnie tak,jedni cenią sobie luksusowe marki takie jak SaintBy https://saintby.pl/ a inni wybierają ubrania wygodne,nie krępujące ruchów,które sprawdzą się w domu.Każdy z nas jest inny i moda dla każdego ma inne znaczenie.Nie wszyscy śledzą najnowsze trendy,ale wszyscy pragną być akceptowani.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk