• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zakup mieszkania spółdzielczego własnościowego

Zaczęty przez Sierta, 24 Maj 2021, 08:08:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sierta

Mieszkanie spółdzielczo - własnościowe bez możliwości założenia KW, zakup za gotówkę.
Czy ktoś z Was tak kupował i jakie ma doświadczenia?
Były z tego tytułu jakieś problemy?
A może wręcz przeciwnie, spółdzielnia w końcu uregulowała grunty i cieszyliście się z dobrego interesu?
Mamy takie mieszkanie na oku i spore wątpliwości...

nutelka

24 Maj 2021, 08:44:20 #1 Ostatnia edycja: 05 Cze 2021, 12:33:27 by nutelka
Miałam 2 mieszkania z tytułem spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Czyli grunt jest spoldzielni a mieszkanko moje. Zakup za gotówkę. Wszystko Oki. Ze sprzedażą też nie było problemów..

Zresztą w sieci jest wiele materiałów na ten temat. Poczytaj sobie. Na stronie jest bardziej szczegółowo napisane, co oznacza ten termin.
https://homly.to/artykuly/mieszkanie-spoldzielcze-wlasnosciowe-co-to-znaczy

Więcej informacji na tej stronie.

dyziaa

Zanim jednak kupicie mieszkanie, czy dom warto dokładnie zapoznać się daną nieruchomością. Dzisiaj wiele deweloperów kładzie nacisk na szybkie budownictwo, nie zawsze jednak idzie to w parze z jakością. Dlatego często można zauważyć różne uszkodzenia.  Warto dowiedzieć się jak działają wady prawne nieruchomości - jakie mamy tutaj możliwości?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk