• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Biale meble kuchenne

Zaczęty przez starak, 10 Cze 2021, 07:40:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Czy ktos z Was posiada może biale meble kuchenne? Czy jesteście z nich zadowoleni? Moja żona uparła sie właśnie na takie meble i zastanawia się nad wstawieniem ich do kuchni. Jednak nie jestem do nich przekonany. Czy nie są problematyczne w utrzymaniu w dobrym stanie?

nutelka

Posiadałam 5 lat białą kuchnie, przeprowadzając się na nowy dom wybraliśmy ponownie białą kuchnie ale z dodatkiem drewna. Moim zdaniem w utrzymaniu nie jest taka uciążliwa jak czarna. Znajomi mają kuchnię ciemną, nad którą też się zastanawialiśmy, ale widac na niej bardzo palce (szczególnie jeśli kuchnia jest matowa). Może jakbyśmy byli sami... Mamy jednak dzieci i perspektywa biegania codziennie ze szmatka i ścierania palców z szafek nie wydawała nam sie zachęcająca. Dodam,ze meble projektowaliśmy nie u stolarza ale w sklepie Leroy Merlin https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html . W sklepie masz zarówno gotowe komplety mebli kuchennych, ale też możliwość zaprojektowania sobie mebli kuchennych na wymiar (umawiasz się na projektowanie z projektantem w sklepie). Porównywałem sobie meble kuchenne z meblami naszych znajomych i większej róznicy nie ma. A meble nasze były o wiele tańsze.

ElizaM

Białe meble prezentują się w kuchni świetnie,zwłaszcza jeśli dobierzemy sobie do nich drewniane blaty.Całe pomieszczenie wygląda na większe,jest zawsze w nim  jasno,a kuchnia staje się przytulna i wygodna do użytkowania.Więcej inspiracji,porad i wskazówek dotyczących takich aranżacji,można znaleźć na https://archiweb.pl/aktualnosci/wnetrzarski-hit-nowoczesna-biaa-kuchnia-z-drewnianym-blatem-804/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk