• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zaprojektowanie ulotki reklamowej

Zaczęty przez Margarita, 22 Lip 2021, 11:25:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Margarita

Marzy mi się samodzielne zaprojektowanie ulotki reklamowej, nic super nadzwyczajnego.Chciałabym zrobić to w jakimś darmowym prostym kreatorze, zapłacić i żeby mi je wydrukowali i przysłali. Będę bardzo wdzięczna za polecenie konkretnego miejsca, gdzie mogłabym zrealizować swój plan ale też o Wasze doświadczenia jeśli korzystałyście z takiej formy tworzenia ulotek. Czy to wyjdzie taniej niż zlecenie firmie projektowej? Co z jakością wykonania? Czego się spodziewać? Na co uważać? Z góry dziękuję.

nutelka

Jakość wykonania na pewno nie będzie wysokich lotów, ale jeśli dobrze znasz się na projektowaniu graficznym (kompozycja, fonty itp. itd.) to odpalasz w odpowiednim programie graficznym, przygotowujesz do druku i już. Ale jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia, to zleć to profesjonaliście. Fajnie jest pochwalić się dobrze zaprojektowaną ulotką niż byle czym, bo to jest też wizerunek firmy W razie czego polecam kontakt z fingerprint: https://www.fingerprint.pl/produkty/ Zarówno do zaprojektowania jak i wydrukowania ulotki reklamowej.

olka95

Ulotki dziś odchodzą do lamusa, ale jeśli potrzebujecie czegoś takiego, to pomyślcie przede wszystkim nad wyglądem, ale i nad tekstem, jaki się znajdzie właśnie na takiej reklamie. Może warto zamówić profesjonalny copywriting ? Nie zachęcam, ale myślę, że to rozsądne podejście. Zrobicie jednak tak, jak uważacie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk