• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zapach dla faceta z klasą

Zaczęty przez Asterixo, 13 Sie 2021, 13:31:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Asterixo

Nowa praca, nowe wyzwania, nowy styl...tak podchodzę do życia i teraz właśnie jestem na etapie tychże zmian. Zawsze uważałem, że nasz wizerunek bardzo skutecznie podkreślają perfumy, dlatego w planie mam  zakup jakichś naprawdę eleganckich. Gdy na stronie https://perfumy.pl/product-pol-1565-Paco-Rabanne-1-Million-woda-toaletowa-200-ml.html zobaczyłem flakonik Paco Rabanne 1 Million, przypominający sztabkę złota to praktycznie od razu pomyślałem, że muszą być wyjątkowe. Zastanawiając się nad zakupem już na chłodno, zacząłem jednak się wahać czy aby na pewno nie oceniłem "książki po okładce". Jak myślicie?

Niko

PanRy

Siemanko, pomine glupie pytanie powyzej.

Odnosnie perfumy - jest calkiem spoko. Na pewno warta ja kupic i miec w swojej kolekcji. Jednak kojarzy mi sie w wiekszosci z lotniskami; swego czasu chyba najbardziej popularne perfumy w sklepach wlasnie na lotniskach.
Polecam rowniez sprawdzic Versace Pour Homme - swietne perufmy, uzywam na codzien oraz Paco Rabanne Invictus.

RR

Piko

Najpierw idż się wykąpać jeden z drugim a potem perfumy, no chyba że gej

Rudy102

Ja osobiście polecam str8 ponieważ kobiety lubią drogi perfum.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk