• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Sala weselna

Zaczęty przez patrycja20, 18 Sty 2020, 16:23:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

patrycja20

Jakie sale weselne polecacie w Suwałkach na ok 70 osób? Zastanawiam się nad Restauracją Ludową, Akvilonem, Hotelem Szyszko, Astorią i Apartamentami europejskimi. Krążą różne opinie, najlepiej prosiłabym o opinię osób, które organizowały tam swoje wesele i mogą wypowiedzieć się nie tylko o aspektach wizualnych czy jedzeniowym, a także o organizacji i ukrytych kosztach w poszczególnych salach.

Pomoc

Witam polecam sala bankietowa festa bądź Fiesta nie pamiętam do końca nazwy Jedzenie bardzo dobre i dużo Właściciele są mili i można dogadać się o najdrobniejszy szczegół Sala duża Plus pokoje dla gości za opłatą i dla nowożeńców gratisowo

Beatka

Czy ktoś może napisać coś o Hotelu Holiday? Jak tam teraz jest??

Hannah

Wiele razy rozmawiałam na ten temat ze swoimi znajomymi. Ich zdaniem największym błędęm jaki możemy zrobić to szukanie sali tylko i wyłącznie w swojej okolicy. Oczywiście jak mieszkamy w dużym mieście to nie będzie to minusem. Natomiast w przypadku mniejszych miast jak najbardziej. Najlepiej jest poszukać rankingu najchętniej wybieranych przez pary młode miast. Dla szukających niesamowitego klimatu, warte polecenia są sale weselne śląskie . Przy okazji zobaczymy piękne widoki, a całość może być okraszona występem ludowego zespołu muzycznego.

soyaa

Ogólnie okres przygotowań do ślubu/ wesele, można nazwać jako szalony, pełen emocji... W końcu każdy  z  nas chce, aby był to wyjątkowy i niezapomniany dzień. Dlatego warto poczytać sobie porady, które są tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/przygotowania-do-slubu/ dostępne. Dowiedzie się jak przygotowywać się do ślubu?

soyaa

O tak... Wybór sukni ślubnej - to nie jest taka prosta sprawa, jak się wydawałoby...  Tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/suknie-slubne-trendy-na-nadchodzace-sezony/ możecie poczytać sobie jakie zbliżają aktualne trendy w sukniach ślubnych. Może coś was zainspiruje...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk