• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Inwestycje w nieruchomości

Zaczęty przez Aneta87, 28 Lis 2021, 17:03:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

Aneta87

W dzisiejszych czasach warto jest porozmawiać o inwestycjach. Patrząc na to jak inflacja zjada nasze oszczędności może to wywołać w nas bardzo negatywne emocje. Powinny nas zmotywować do znalezienia sprawdzonych możliwości zainwestowania naszych oszczędności tak by pracowały na siebie. Przeglądając bardzo renomowane serwisy, specjaliści na ich łamach proponują nieruchomości. Mamy tutaj kilka opcji, a najbardziej popularne stają się apartamenty inwestycyjne - https://vacationinvestments.pl/apartamenty-inwestycyjne/ skierowane pod turystykę. Trudno nie zgodzić się z jednym, w dzisiejszych czasach turyści stawiają na wysoki standard w jakim chcą spędzać swój wolny czas. Nie ma lepszego momentu by im to zapewnić.

moderators

Na pewno dla osób, które mają zgromadzone pewne oszczędności opcja zakupu mieszkania może mieć sens, trzeba tylko dobrze wybrać lokalizację mieszkania. Wiem, że na przykład we Wrocławiu są fajne oferty tutaj u dewelopera https://omegabuildings.pl/mieszkania/maslice .

Lola1993


Radoslaw

Inwestować można również w nieruchomości. Dopóki oprocentowanie kredytów jest niższe od inflacji jest to bardzo opłacalne. Jest to także ochrona przed inflacją.
Zapraszam do kontaktu i skorzystania z doradztwa kredytowego.
https://radoslawkodorski.pl/kredyt-hipoteczny-zmiany-od-1-kwietnia-2022-r/

ulunia

Na pewno w takich inwestycjach trzeba starannie wybierać dewelopera zanim kupisz mieszkanie inwestycyjne, a najlepszą ofertę takich mieszkań w Trójmieście można znaleźć na osiedlu Modern Tower i nie tylko o cenę tu chodzi ale też na przykład o wsparcie w zarządzaniu najmem

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk