• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Oprogramownie mobilne wspierające biznes

Zaczęty przez starak, 20 Lis 2019, 14:34:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

starak

Szukam jakiegoś oprogramowania mobilnego z przeznaczeniem do wsparcia biznesu. Do lepszej komunikacji, ułatwiającego podejmowanie decyzji, wspierające proces nadzoru nad realizacją zadania. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć - co gdzie i za ile?

mobilki_mobilki

Na tak postawione pytanie myć tylko jedna odpowiedź: system android na urządzeniu mobilnym, najlepiej smartfonie. Spełnia doskonale pana wymagania odnośnie komunikacji i ułatwia podejmowanie decyzji poprzez bieżący nadzór nad wykonaniem zadania.

trezors

Android to system operacyjny, w ramach którego może działać cały szereg programów, aplikacji ściągniętych np z Google Play. Dzięki owym programom funkcjonalności telefonu mogą być rozszerzane - w tym o rozwiązania dla biznesu.
Oczywiście, jeżeli ktoś obecnie szuka rozwiązań, to moim zdaniem, system operacyjny Android będzie najlepszym rozwiązaniem z tego zakresu.

AxTap

Ciężko powiedzieć co masz na myśli, bo nie napisałeś nic o specyfikacji swojego biznesu, ale w hotelarstwie na przykład, świetną opcją jest silnik rezerwacyjny na stronie internetowej https://bookingsolutions.pl/blog/bs-engine-silnik-rezerwacyjny-booking-solutions/, można go obsługiwać z poziomu każdego urządzenia mobilnego oraz z poziomu przeglądarki desktopowej, więc z każdego miejsca na świecie jesteś w stanie kontrolować swój biznes.

vanda88

 Różne są  oprogramowania do biznesu, wszystko   zależy co poszukujecie. Zobaczcie na erd maker , jaki to świetny program do tworzenia baz danych. Z niego możecie tak naprawdę korzystać praktycznie wszędzie i jest  na tyle prosty, że  nie trzeba znać język  SQL. Także warto się nim zainteresować.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk