• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

O czym pamiętać przy budowie domu

Zaczęty przez Margarita, 09 Gru 2021, 13:09:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Margarita

Jak w temacie. Co warto jest wziac pod uwagę przy budowie domu? Co powinniśmy zapewnić pracownikom na budowie?

andzia989

Każdy właściciel domu musi zadecydować w jaki sposób będzie usuwał ścieki. Coraz bardziej popularne stają się przydomowe oczyszczalnie ścieków https://jpr-aqua.pl/ Powodem jest ich ekologiczny i ekonomiczny charakter. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.

nutelka

Ustalasz z firmą
Toaleta i blaszka to standard no i jakieś źródło wody .... prąd jeśli masz to ok jeśli nie uprzedz firmę jeśli porządną na swój agregat itp.

Daję namiar na dobrą firmę, która zajmuje się wynajmem toalet:
https://clipper.pl

Na stronie zapoznasz się z ich ofertą.
Tak to wyglada

oktaviaa

Znacie może sklep akb-poland.com  i robiliście tam zakupy. Rozmawialiśmy z sąsiadami, którzy robią remont i chcą posiadać taśmy ledowe i do końca nie wiedzą co wybrać. A dość dużo pozytywnych komentarzy słyszeli na temat tego sklepu, a i dodam jeszcze, że zależy im na jakości i towarze z górnej półki.

dagmaraa

A co z roletami? Macie już coś upatrzonego? Ja teraz sprawdzam tutaj https://www.roletywiral.pl/rolety-nadstawne.html ofertę bo słyszałam o tej firmie pozytywne opinie, także może u nich faktycznie zamówię sobie roletki. Ponoć mają bardzo dobrze wykonane i też dobrze się prezentują.

lolson

Moim zdaniem, nie warto zapominać o miejscu na garaż. Ostatnio remontował swój garaż i stwierdziłam, że przydałby się z nim porządny właz a także pokrywy rewizyjne.  Kolega doradził mi, że bardzo ciekawą ofertę pod tym względem można znaleźć na stronie tej firmy https://www.wlazy.com.pl/ i chyba się do nich zgłoszę, żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług.

kitku

Wiesz co, sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć porządne produkty poliuretanowe w jakiejś dobrej cenie. Znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się propozycjami na stronie tej firmy https://produktypoliuretanowe.pl/  nie ukrywam, że to naprawdę świetni specjaliści. Muszę się do nich zgłosić, żeby poznać więcej szczegółów takiej współpracy.

fiołek

Moim zdaniem, na uwagę zasługują również domy modułowe. Wiem, ze mają swoich zwolenników, ze względu na fakt, iż budowa trwa o wiele krócej, a jakość wykonania jest nienaganna. Myślę, że warto byłoby się z skontaktować z firmą tedeks.pl ponieważ słyszałam, że oni zajmują się tego typu sprawami. Dajcie znac, co na ten temat uważacie.

bobson

Jeżeli zakupiliście stary dom i zastanawiacie się, czy rekuperator w starym domu  jest w ogóle możliwa, to polecam skontaktować się w tej sprawie ze specjalistami.  Dodatkowo, możecie w wolnej chwili przeczytać sobie artykuł na stronie tego portalu ecomax.pl, ponieważ widziałam, że jest tam sporo ciekawych treści.  Na pewno nie pożałujecie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk