• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Tylko dla szczepionych?

Zaczęty przez Mc Donald's, 15 Sty 2022, 16:16:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mc Donald's


Yees

Dokładnie tak. Segregacja ludzi! Przykra sytuacja. Syn kupił jedzenie. Od obsługi padło pytanie o szczepienie. Gdy syn odpowiedział, ze nie jest zaszczepiony, odpowiedziano mu, że ma zjeść na zewnątrz. Jakaś kpina! Mamy środek zimy! Jak tak można traktować społeczeństwo. Takie podejście jest uwłaczające godności.

radosław

za ta cenzure to suwalki info muszą ponieśc karę, cokolwiek napiszesz niespojnego z oficjalna narracja to nie mozna wyslac nawet

radosław

głosowac portfelem nalezy, nie chodzić tam, nie kupowac i zniechęcać innych do zakupów w takich miejscach gdzie się  DYSKRYMINUJE INNYCH! a jak ktoś sie boji zarazków i innych wirusów to niech sie zacznie uczyć, albo w domu zostanie, to że część społeczeństwa ma osrane pancerze nie znaczy że wszyscy są takimi nijakimi osrańcami za których trzeba robić wszystko w tym podejmowac decyzje. PS. Za dyskryminacje, ograniczanie dostępu, czy uniemożliwianie innym wybranym osobom robienia zakupów, na to wszystko są paragrafy!!

lektor

Rozwiązanie jest jedno i jest bardzo proste: przestać tam chodzić i jeść. Nie dość, że w portfelu zostanie więcej kasy, to wyjdzie wszystkim na zdrowie. Już lepiej zawitać do jednego z suwalskich barów mlecznych.
Fotograf Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka oraz tradycyjnie 8)


Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk