• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Sala weselna

Zaczęty przez patrycja20, 18 Sty 2020, 16:23:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

patrycja20

Jakie sale weselne polecacie w Suwałkach na ok 70 osób? Zastanawiam się nad Restauracją Ludową, Akvilonem, Hotelem Szyszko, Astorią i Apartamentami europejskimi. Krążą różne opinie, najlepiej prosiłabym o opinię osób, które organizowały tam swoje wesele i mogą wypowiedzieć się nie tylko o aspektach wizualnych czy jedzeniowym, a także o organizacji i ukrytych kosztach w poszczególnych salach.

Pomoc

Witam polecam sala bankietowa festa bądź Fiesta nie pamiętam do końca nazwy Jedzenie bardzo dobre i dużo Właściciele są mili i można dogadać się o najdrobniejszy szczegół Sala duża Plus pokoje dla gości za opłatą i dla nowożeńców gratisowo

Beatka

Czy ktoś może napisać coś o Hotelu Holiday? Jak tam teraz jest??

Hannah

Wiele razy rozmawiałam na ten temat ze swoimi znajomymi. Ich zdaniem największym błędęm jaki możemy zrobić to szukanie sali tylko i wyłącznie w swojej okolicy. Oczywiście jak mieszkamy w dużym mieście to nie będzie to minusem. Natomiast w przypadku mniejszych miast jak najbardziej. Najlepiej jest poszukać rankingu najchętniej wybieranych przez pary młode miast. Dla szukających niesamowitego klimatu, warte polecenia są sale weselne śląskie . Przy okazji zobaczymy piękne widoki, a całość może być okraszona występem ludowego zespołu muzycznego.

soyaa

Ogólnie okres przygotowań do ślubu/ wesele, można nazwać jako szalony, pełen emocji... W końcu każdy  z  nas chce, aby był to wyjątkowy i niezapomniany dzień. Dlatego warto poczytać sobie porady, które są tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/przygotowania-do-slubu/ dostępne. Dowiedzie się jak przygotowywać się do ślubu?

soyaa

O tak... Wybór sukni ślubnej - to nie jest taka prosta sprawa, jak się wydawałoby...  Tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/suknie-slubne-trendy-na-nadchodzace-sezony/ możecie poczytać sobie jakie zbliżają aktualne trendy w sukniach ślubnych. Może coś was zainspiruje...

Aneta88

Jestem tego samego zdania co poprzedniczka. Organizacja wesela to wiele spraw do załatwienia. Poza tym trzeba zastanowić się czy mamy opanowaną umiejętność tańczenia. Wiecie, na imprezie będziemy obserwowani przez wszystkich gości także musimy pokazać się z dobrej strony. Ważne jest by zapisać się na kurs odpowiednio wcześnie bo każdy uczy się indywidualnym tempem. To jaki styl wybierzemy to kolejna kwestia do rozpatrzenia. Bardzo popularny kierunek to wcs kraków - http://www.skalskidance.pl/oferta/west-coast-swing Jeśli opanujemy tak dynamiczny rodzaj tańca, to z resztą sobie poradzimy bez większych problemów.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk