• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gdzie szukać używanych aut w dobrym stanie?

Zaczęty przez Filip, 03 Kwi 2022, 00:35:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Filip

Witam, planuję w najbliższym czasie zakup samochodu. Na pewno używanego, mam trochę oszczędności a nie chcę zaciągać kredytu. Gdzie polecacie szukać pojazdów z drugiej ręki w dobrym stanie technicznym? Portale ogłoszeniowe? Komisy?

Asterixo

Witam. Szczerze polecam przejrzeć ofertę salonu aut używanych https://autonomiauzywane.pl/ . Dostępne tu samochody są dokładnie sprawdzone, możesz zresztą sam zweryfikować ich historię po numerze VIN widniejącym w opisie każdego z pojazdów. Salon proponuje jednocześnie bardzo korzystne warunki finansowania w kredycie z niską ratą bądź leasingu, który przypomina wygodny abonament.

Robert2022

Proponuję poszukać auta od znajomego, którego auto widziałeś codziennie i wiesz co się z nim działo.

beatriz

Jest wiele portali ogłoszeniowych- także z szukaniem nie powinno być problemu. Chyba bardziej problematyczne może być to, żeby znaleźć taki idealny pojazd, który jest sprawny itd. A wiadomo, jak dzisiaj jest - sporo ludzi nie mówi prawdy, że coś z autem jest nie tak. Dlatego warto zgłosić się do firmy motocontroler https://www.autotesto.pl/ . Tam będziecie mogli  się dowiedzieć całej prawy o samochodzie, który sobie upatrzyliście.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk