• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Najpiękniejsze miejsca w Suwałkach??:)

Zaczęty przez Adka, 28 Sie 2006, 20:20:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Adka

Chciałam poruszyć temat o najpiekniejszych miejscach w suwalkach...Jakie miejsce waszym zdaniem jest najpiekniejsze..?? Kazdy moze miec inne zdanie i czekam na wasze opinie..:):)
>>Adka<<

zlosnik

najpiekniejszym miejscem bedzie nowy kosciol jak  bedzie na witosa Uba szaleje!
----------
konto zablokowane na okres 7 dni
administrator

IgwaPigwa13

...:::Igwa Pigwa:::...

zlosnik

juz wiem jak sie nazywa ksiądz Lech Łuba to on szaleje
----------
konto zablokowane na okres 7 dni
administrator

IgwaPigwa13

Emka13

hehe:) moim zdaniem najpiekniejsze miejsce w całych ,caluśkich suwałkach to las przy wyjeździe do jeleniewa-to moje OSOBICTE zdanie:P
aaa i mój blok w którym straszy:P hehe
...::Emka::...

Adka

Chciałabym zauważyć że ja też mieszkam w tym bloku..:P
A na temat najpiękniejszego miejsca w suwałkach nie mam zdania..:P
>>Adka<<

IgwaPigwa13

dla mnie najpiekniejsze miejsce w suwałkach to ... mam kilka typów : pole na paca  (razem z lasem) zawsze tam chodze jak sie nudze albo ide sie tam odprezyć po szkole albo w wakacje :D , jeszcze podoba mi się ....park na kościuszki " konstytujcji 3 maja ...:D

Anonimek

widzą,że tu są sami analfabeci!!!,,złośnik"najpierw naucz się pisać nazwiska a potem komentuj :lol:  :lol:
AnOnImEk

IgwaPigwa13

yy... nie sami !! ja nie jestem analfabetką :@ :P nio... ale póxniej "złośnik" sie poprawił ... przeczytaj wszystkie komentarze :)

zlosnikk

anonimek a ty sie naucz czytac dokładnie a potem komentuj  polonisto

Anonimek

,,złośnik"nie denerwuj sie!! :) złość piękności szkodzi :D a tak naprawdę to masz rację:najpiękniejszym miejscem będzie nowy kościół :)   :) niegniewaj sie juz :D  :D
AnOnImEk

Adka

Zobaczymy czy ten kościół będzie taki piękny..:) Nie mów hop puki nie przeskoczysz..:):P
>>Adka<<

IgwaPigwa13

bedzie bedzie .. już Ks.Lech Łuba o to zadba ..:P tylko zeby nie był taki sam jak ten obok... bo bedzie mi sie myliło :lol:

IgwaPigwa13

Anonimek- ty chyba specjalnie wybrałes dla siebie takie pseudo (nick) zeby nikt nie wiedział kim jesteś bo takie błędy robisz :P :lol: :lol: :lol:

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk